Jarní dubnové toulání Mariánskými Lázněmi
FOTO: autorka

Jarní dubnové toulání Mariánskými Lázněmi

3. 4. 2016

Milujeme toto lázeňské město a rádi tam jezdíme o víkendu na procházku. Včera se udělalo krásně, po pátečním sněžení a zimě nám vyšlo sluníčko, a tak jsme odpoledne vyrazili na lázeňské toulání.

I když víme, že v zimě je Zpívající fontána zavřená, přesto jsme se vydali právě k ní, abychom toto kouzelné místo ukázali naší kamarádce, také íčkařce, která k nám přijela na víkend. Po prohlídce kolonády a Křížového pramene, kde jsme ochutnali oba prameny (Karolinin je výborný, Rudolfův nám moc nechutná), jsme se rozlehlým parkem vydali zpátky k autu. Krásná, skoro dvouhodinová procházka nás naladila velmi jarně :-).

Mariánky jsou již krásně osázené, kvetou zde krokusy, narcisky, vřes, začíná se zelenat tráva a je radost se městem projít (pro nás v každé roční době). Před týdnem jsme tu také byli, zase s jinými přáteli, a týden předtím sami s Jiříkem.

A tak se prostřednictvím fotografií podívejte sami na tu krásu.

Lenka

Hodnocení:
(4.6 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.