Naše boxerka V.
FOTO: autorka

Naše boxerka V.

17. 4. 2016

Milí přátelé íčkaři, Bertíku a další kamarádi, nastal čas vám zase něco povyprávět, a že je co, to jsem si zcela jistá.

Před chvílí se tu zastavila teta Jana s malou Emmičkou, byly holky na procházce, ale malá už měla asi hlad, protože plakala, a že ona skoro nepláče, tak se ještě naše babi přiběhla na ni podívat, a už babička Jana s Emmičkou pelášily ke svému domovu. Je to od nás jen asi 400m. U nás zrovna byla návštěva paničky rodiny, protože tu dnes a zítra  máme pouť, a tak si malou všichni obhlídli, ale nebojte, já dávala pozor, aby Emmičku moc nerozplakali, přece jenom jsou to pro ni cizí lidé, teda krom našich kluků a páníčka s paničkou. A taky už tuším, jak se každá maminka, ale i babička i prababička o své potomky bojí.

No, protože jste moji kamarádi, tak vám prozradím něco, o čem se mi loni jen zdálo. Tak si představte, že i já už brzy budu maminkou, prostě se to povedlo,že jsem hárala v pravý čas, a tak mě odvezl páníček k ženichovi. Nevěděla jsem, o co jde, tak jsem povolně šla, ale ten hafan Beník na mě skočil hned mezi vrátky, já se zalekla, a ten den z toho nic nebylo, jen jsme se tak trochu očichali, olizovali a taky prali.A další den jsem k němu musela zase, abych pravdu řekla, už jsem věděla, do čeho jdu, moc se mi to nelíbilo, ale jinak prý bych se štěňátek nedočkala. No a za dva dny ještě jednou, asi pro jistotu, abych zase nebyla zklamaná, kdyby se to třeba nepovedlo. Tak koncem května už se těšíme na štěňátka, nejen já, ale všichni kolem mě, jen se ke mně doneslo, že si je nemůžu nechat, snad si Ríšánek uhájí aspoň jedno, přece mi nevezmou úplně všechny, to bych byla moc smutná, však mi rozumíte.

Tak se tady u nás právě přehnala bouřka, blesků až dost, no počasí nic moc, že by někdy člověka pes do toho nevyhnal. Ale když jsou všichni doma, tak mně vůbec nevadí, jaké je počasí, cítím se v bezpečí, a taky jim to s láskou oplácím. Vždyť jsou moje rodina.

Pak máme ještě jeden problém. Děda s babi budou předávat barák mým páníčkům, sama nevím, jestli je to dobře a jak to udělají, mě se ptát nebudou, ale něco tam hapruje, to cítím, jako že jsem pes a Lady se jmenuji. No, výsledek zatím není jistý, snad příště už budu chytřejší. Mám je všechny ráda, tak chci, aby byli spokojení. A já s nimi.

Milí íčkaři, přeji vám krásné jaro a hlavně hodně zdravíčka, a mějte se rádi, a taky své miláčky, jen tak budete všichni šťastní. Zvláště zdravím Bertíka a jeho bábrlinku.

Zdraví vaše Lady, teda jejich, však mi rozumíte.

Hodnocení:
(5 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Várošová
Jituš, díky za článek o Ladynce to je dobře,že budete mít štěňátka.5*
Karel Boháček
Mám rád boxerky - nevím proč je lidi nemají rády.
Jitka Chodorová
Haf, jsem ráda, že má babi tolik kamarádek, a děkuji jim haf, za milé komentáře.Haf!
Jarmila Peerová
Jsi Ladynko moc šikovná psí holčička,máš dobře okouklý svět všech páníků,tak budeš určitě prima mamča.Na babi i dědu dávej pozor,to víš,jak jsou starosti,na vše nedohlídnou,ale od toho mají tebe..Tak celou rodinu pozdravuj a brzy se zase ozvi,jsi skvělá....
Jiřina Votavová
Krásný psí pohled. :-)
Hana Rypáčková
Moc ti to Ladynko přeji, ta štěňátka. Však budeš z nich unavená, že si ráda odpočineš.A určitě budou v dobrých rukách.
Soňa Prachfeldová
Zlatíčko Lady a jalý byl tvůj milý - také zlatý ? A páníčkové ať udělají jak to cítí a chtějí , držím palce Vám všem.
Olga Štolbová
Ahoj Lady, jsi šikovná holka a určitě budeš dobrá máma. Díky za pěkné povídání a pozdravuj babičku Jitku. A prosím vyřiď, že jí přeju hlavně zdravíčko a pohodu. *****
Zuzana Pivcová
Každou informaci vaší domácí zpravodajky vítám!!
Naděžda Špásová
Lady, ty štěňátka ti moc přeju a věřím, že to hravě zvládneš. Nezapomeň nám je pak ukázat. Já je totiž miluju. Jitko, výraz Lady na fotce je boží. To umí fakt jen boxeři. Je krásná. *****