Povzbuďte svá vnoučata!
Ilustrace: www.stastne-stari.cz

Povzbuďte svá vnoučata!

23. 4. 2016

Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Radou seniorů ČR a Svazem měst a obcí ČR vyhlásila již 7. ročník výtvarné soutěže Šťastné stáří očima dětí určené pro děti od předškolního věku do 15 let, jejímž tématem je výtvarné zpracování dětského pohledu na stáří. Cílem je snaha o propojení generací a vzájemnou pomoc, odstranění předsudků o stáří a navázání spolupráce mezi školami a domovy pro seniory.

Soutěž je rozdělena do 3 kategorií podle věku pro díla výtvarná, dále je součástí soutěže kategorie fotografická a kategorie pro děti se zdravotním postižením. Obrázky mohou zasílat jak jednotlivci, tak školy. Výsledkem hodnocení bude vyhlášení 5 nejlepších prací v každé kategorii vybraných odbornou porotou, ve které zasednou zástupci vyhlašovatelů projektu a výtvarníci (i letos porotě předsedá akademický malíř Kristian Kodet) a 1 vítězné práce vzešlé z veřejného hlasování na webových stránkách.

Výtvarná díla lze zasílat do 30. června 2016, slavnostní vyhlášení proběhne 4. října 2016. Bližší informace o soutěži a pravidla pro zasílání prací jsou na www.stastne-stari.cz.

Převzato z http://www.helpnet.cz/.

Co kdybychom někdy příště uspořádali podobnou soutěž my na i60? Ne výtvarnou (když už existuje), ale třebas literární?

 

 

 

 

 

Hodnocení:
(5 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.