Mé radosti, má očekávání

Mé radosti, má očekávání

20. 4. 2016

Slova plán a plánování nemám ráda. A to hned ze dvou důvodů. V zaměstnání jsem rozličné plány vytvářela, předělávala, doplňovala, kontrolovala, zdůvodňovala, atd. Však to znáte. A  druhým důvodem je „zásada č.1 – vše je jinak“. Již několikrát jsem musela z důvodu onemocnění zrušit zaplacené  dovolené,  měnit cíle výletů,  odvolat smluvené schůzky, atd. Však to znáte.  

Veškeré své počínání dělím na povinnosti a radostné konání, kterým říkám „ těšítka“. Mezi běžná a obvyklá „těšítka“ počítám pobyt v přírodě, rodinná setkání, povídání s přáteli, fotografování, atd. Prostě všechny činnosti, kterými způsobím radost druhým a nebo sama sobě. Mezi dlouhodobá „těšítka“ řadím akce, při kterých něco nového poznám, potkám nové zajímavé lidi, něco pěkného prožiji.

Akcí tohoto týdne bude výlet do rodného města.  V příštím týdnu si udělám několikrát radost – pedikúra a manikúra, kosmetika a návštěva kadeřnictví. Moc se těším na týden plný pohybu a pohody u přehrady v Pozlovicích, kam odjíždím v neděli 1.května.

A moje největší „těšítko“ je ukryto v zásuvce psacího stolu. K narozeninám jsem od dětí dostala neobvyklý dar -  let balónem. To bude životní zážitek!

 

"Můj plán" - je téma naší další soutěže, v níž můžete vyhrát pěkné knižní ceny. Chystáte rekonstrukci domu, nebo stěhování z většího bytu do menšího? Rozhodli jste se, že se s partnerem vezmete? Chcete se naučit hrát golf, anebo zkusíte malovat? Budete studovat univerzitu třetího věku nebo si hodláte udělat řidičák? Připravujete nějaký zajímavý výlet či dokonce exotickou dovolenou? Napište nám, co plánujete! Pravidla soutěže najdete zde.

Hodnocení:
(4.2 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

AKTUÁLNÍ ANKETA

Co vám v současné době nejvíce chybí (odpovědět můžete na tři z níže uvedených možností, které považujete za nejdůležitější)

Kontakt s rodinou

11%

Kontakt s přáteli

11%

Více pohybu

10%

Dobrá nálada

9%

Léky

7%

Potraviny

8%

Pozitivní zprávy

11%

Nějaká naděje

9%

Větší podpora ze strany státu

7%

Větší podpora ze strany města/obce

7%

Roušky

9%