Radosti slavných - Eliška Balzerová: Jsem klidnější a spokojenější
FOTO: Petr Novák pro Wikipedia Commons

Radosti slavných - Eliška Balzerová: Jsem klidnější a spokojenější

27. 4. 2016

V poslední době jsem si vydechla. Jsem ráda, že se podařilo v Divadle na Fidlovačce najít dvojici nových ředitelů, kteří se o něj dobře starají. 

Jsem přešťastná, protože mně v něm zachovali určitou důstojnost. Jednak tady hraji a jednak jsem připravena kdykoli přispět radou, pokud by bylo
třeba. Je to příjemná spolupráce a myslím, že jsem divadlo předala do dobrých rukou. Tak se teď nadechuju. Jsem klidnější, spokojenější.

Velkou radost mi také v poslední době udělalo, jak diváci přijali film Teorie tygra. Hraju v něm takovou, no poněkud mrchu, tak jsem byla zvědavá, jak na ni ženy budou reagovat. Myslela jsem si, že třeba budou říkat: Ale takové my ženy přece nejsme. Mám ohlasy, že ji vzaly s humorem.

Hodně se mě teď lidé na tu roli vyptávají, tak co víc si herec může přát?

 

Eliška Balzerová pro magazín i60.cz

 

 

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jan Fencak
Milujem ceske filmy, Teorie tygra treba vidiet, taky ukludnujuci film, dvojica Balzerova-Bartoska perfektna, urcite vas zaujmu, v Presove mal film velku navstevnost, hlavne seniori, v majovej ponuke su vsak aj dalsie ceske snimky - pokracovanie basnikov, ktori tentoraz cakaju na zazrak, veselohra o tom ako sa zbavit nevesty aj mysteriozny pribeh Polednice. Ked bude vonku prsat ...
Dagmar Bartušková
Skvělá herečka.
Zdenka Jírová
Paní Balzerovou mám moc ráda, ve filmu Ženy v pokušení byla neodolatelná. Přeji jí do dalšího hereckého života hodně vtipných rolí a do soukromého života hodně zdraví a životní pohody.
Alena Várošová
Elišku jsem si kdysi oblíbila v seriálu Nemocnice na kraji města a od té doby ji mám ráda i její role,ať hraje jakoukoliv roli,vždy se jí s grácií dámy skvěle ujme.
Naděžda Špásová
Elišku Balzerovou mám moc ráda. Moc se mi líbila v Ženách v pokušení. Teorii tygra jsem ještě neviděla, ale vím o co jde. Doufám, že jí to ještě dlouho bude hrát.
Jana Šenbergerová
Přeji paní Balcerové pohodu a radost ze života. Role, ve kterých jsem ji viděla, vždycky zvládla skvěle.
Lenka Hudečková
Elišku mám moc ráda :-), díky za rozhovor :-)