Češi přejeli Nory, v tipovačce jsou zatím úspěšnější ženy

12. 5. 2016

Čeští hokejisté na Mistrovství světa v hokeji ještě neprohráli. Ve svém čtvrtém vystoupení na šampionátu doslova přejeli Nory 7:0.

Od začátku zápasu čeští reprezentanti dokazovali, kdo je v utkání favoritem, už v 6. minutě útočník Červenka zavěsil první gól. Do konce první třetiny přidal český tým další dvě branky, v druhé části hry nastřílel stejný počet gólů. Třetí třetina, v níž Češi dali ještě jeden gól, už byla jen o tom, dohrát bez zranění a pokusit se uhájit "svatyni" gólmana Dominika Furcha. A to se také podařilo, český brankář si tak připsal na turnaji druhou nulu, za jeho záda neprošla ještě ani jedna střela soupeře!

A jak vypadá naše hokejová tipovačka?

Zatím se v naší tipovací soutěži lépe daří ženám. Po utkání Česka s Norskem vede průběžné pořadí soutěžících paní Helena Votíková před paní Libuší Křapovou. V první desítce tipujících čtenářů je hned sedm žen. Ovšem hokejový šampionát ještě není ani v polovině, do konce soutěže rozdáme ještě cca 150 bodů, a tak stále mají šanci na vítězství i ti, kdo se do tipovačky ještě nezapojili. Zkusit to můžete třeba hned zde.

Hraje se o outdoorové brašny Coleman, které získají první tři soutěžící.

Přejeme všem co nejvíce správných tipů a českým hokejistům hodně zdaru v dalších zápasech!