Velká fotbalová tipovačka jde do druhé fáze
Ilustrační foto: pixabay.com

Velká fotbalová tipovačka jde do druhé fáze

24. 6. 2016

Na evropském fotbalovém šampionátu se už nejlepších šestnáct týmů připravuje na osmifinálové duely. Na rozdíl od zápasů ve skupinách budou utkání vyřazovací, tedy vždy vítěz postoupí do čtvrtfinále, pak semifinále a finále.

A s tím musí počítat i čtenáři, kteří s námi soutěží ve fotbalové tipovačce. Na otázku "Jakým výsledkem skončí utkání..." tedy budou soutěžící uvádět stav utkání do konce hrací doby, v případě nerozhodného výsledku totiž bude následovat prodloužení a po něm (nepadne-li gól) penalty.

První osmifinálové zápasy se hrají v sobotu, tipovací příležitosti na jednotlivá utkání se budou na portále i60 v sekci Tipovačka objevovat průběžne vždy 24 hodin před startem jednotlivých zápasů.

Po prvním kole tipovačky je v čele průběžného pořadí paní Helena Votíková, která dosud získala 50 bodů, o tři body méně má pan Jakub Pospíšil a na třetí příčce je paní Jitka Chodorová.

Do konce šampionátu zbývá ještě 15 zápasů, v nichž rozdáme cca 70 - 90 bodů, a tak ještě pořád platí, že může vyhrát i ten, kdo začne tipovat teprve nyní.

Každopádně fotbalje je jen hra a stejně tak naše tipovačka.

Tahle země není jenom pro mladý!

 

 

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(4 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dagmar Králová
Na mistrovství Evropy je plno překvapivých výsledků, které málokdo předpokládal. Chorvatsko porazilo Španělsko, Itálie prohrála s Irskem, Švédsko skončilo po porážce od Belgie.Tipovačka je částečně znehodnocena tipy na minutu vstřelení gólu nebo udělení žluté karty. To je už opravdu jen loterie s pravděpodobností u gólu např. 1 : 90. Znalosti kvalit hráčů a týmů jsou pak zanedbatelné. - Hezký snímek Eifellovy věže