Ještě jednou Léto květů 2016 v Otmuchowě
FOTO: autorka

Ještě jednou Léto květů 2016 v Otmuchowě

25. 7. 2016

Jak jsem naznačila u článku pana Veseckého, také jsme tam byli a hodně fotili. Naše fotografie nejsou dokonalé, stejně jak nebyly dokonalé podmínky pro fotografování. Malé prostory, spousta lidí, všude nohy, ruce, hlavy. V blízkosti každého exponátu buď radiátor, osvětlení nebo aspoň zásuvka na zdi. Nicméně to všechno bylo součástí této široko daleko proslavené akce, kterou každý rok navštíví více lidí.

Kromě zahradníků tam nabízí své výrobky řada různých řemeslníků, umělců a prodejců, ale těm jsme věnovali svou pozornost jen okrajově.

Všude bylo rušno. Na náměstí probíhal program, v podzámčí o kus dál se ozýval hluk od kolotočů, které byly stejně obležené jako prodejci květin u zámku.

Koupili jsme mini lilii přátelům, se kterými jsme tam byli v několika předchozích letech, a dva pořádné kusy tvarohového a makového koláče, které nám vždy moc chutnají.

Vstupte s námi aspoň virtuálně do města a do zámku, ve kterém se ten mumraj odehrává.

Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.