Radosti slavných: Hana Zagorová
FOTO: Anna Kovačič

Radosti slavných: Hana Zagorová

4. 8. 2016

Zpěvačka Hana Zagorová exkluzivně pro portál i60.cz:

"Mám radost z každého dne. Protože dříve jsem si vůbec nedovedla přestavit, že se dožiju sedmdesáti. Teď mi teď připadá zvláštní, že mám vyprodané koncerty a je tam na nich čím dál více mladých lidí. U pódia stojí dvacetiletí, zpívají se mnou a já si říkám: Kdo je ty písničky naučil? Jak to, že mě znají? Vždyť bych mohla být jejich babička. Takže mám radost z chystaného narozeninového koncertu i z mé nové desky, která vyjde 6. září. Jmenuje se O lásce. Všechny písničky jsou tam o lásce. Jedna novinářka se mě ptala, jestli není divné zpívat o lásce v sedmdesáti. Ale proč bych o ní nezpívala, když ji prožívám."

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jiří Libánský
Fotka je trapně přehnaná a nepovedená retuš. To je vidět na první pohled. Ale na druhou stranu stejně trapně přehnaná a nepovedená retuš státníka visí v úředních místnostech. Možná už to za ostudné považuji jen já. Třeba už je to běžná praxe.
ivana kosťunová
Hana Zagorová obohatila naši popovou hudbu o kvalitní písně s kvalitními texty, které si někdy i sama psala, a hlavně o trochu neobvyklý citlivý způsob interpretace. Škoda, že se dál už muzikantsky nevyvíjela. V současné době už mi nic neříká. A její fota ? Zvláště na té spodní fotografii mi připomíná žolíka z karetní hry.
Zdenka Jírová
Hanku mám ráda a přeji ji k 70.nám ještě hodně hezkých písniček.
Zuzana Pivcová
Je to fotka rovnající se té od Catherine D. u článku o hvězdách, které neumějí stárnout. U všech těch "celebrit" je to vpodstatě stejné. Žijí jen z dávných písniček. No a mladí je znají hlavně proto, že je rozhlasové stanice neustále takhle prezentují - Hanka, Helena a další, jako kdyby to byli málem vrstevníci. Nikdo nepřizná svou současnou skutečnou podobu a své pěvecké umění.
Anna Čípová
Některé starší písmičky si ráda poslechnu. A na fotce vypadá jako vosková panenka, s retuší to fotograf přehnal..
Elena Valeriánová
Proč není na titulce současná fotka, když je to pro seniorský portál? Měli jsme a máme rádi její písničky, ty dřívější, žádnou novou neznám.
Karel Boháček
Hanku jsem měl rád za mlada, teď ji nemusím, asi to je tím věčným /pro mne falešným/ úsměvem.