Šafářová se Strýcovou porazily sestry Williamsovy, tipujte i další sporty na olympiádě!
FOTO: Stream ČT

Šafářová se Strýcovou porazily sestry Williamsovy, tipujte i další sporty na olympiádě!

8. 8. 2016

České tenistky Lucie Šafářová a Barbora Strýcová v úvodním duelu v brazilském Riu senzačně porazily sestry Williamsovy, největší favoritky olympijského turnaje! Americké tenistky vyhrály olympiádu už třikrát a také letos jim sázkové kanceláře předpovídaly zlatou medaili. Jenže hned v úvodním kole se jim do cesty postavil narychlo sestavený pár Šafářová, Strýcová.

Lucie Šafářová měla původně hrát ve dvojici s Karolínou Plíškovou, ta se však před olympiádou omluvila z obav z viru zika. A tak se k Šafářové postavila Bára Strýcová. A hrála skvěle! Lítala na síti a sbírala body z volejů, zatímco Lucie přidávala další fiftýny z trvdé hry od základní lajny. Byl to krásný tenis se šťastným koncem pro české tenistky!

Vsadíte v naší Velké olympijské tipovačce na české tenistky i v dalších kolech?

Průběžnou tabulku Tipovačky prozatím vede paní Tereza Cízová, která dosud získala 15 bodů. Olympiáda je však teprve na začátku, a tak kdo fandí sportu a má rád vzrušení, může si zkusit tipovat na výsledky jednotlivých sportovních disciplín, a to zde.

Na tři nejlepší tipující čekají tři výhry - badmintonové sety VicFun.

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
ivana kosťunová
I takový sportovní analfabet jako jsem já, chápe, že to byl úžasný výkon. Tak tedy hurá- vzhůru za vítězstvím.
Helena Votíková
Je to překvapení. Výhru našich děvčat jsem netipovala.
Dagmar Králová
Olympijské hry jsou plné překvapivých výsledků. Prohrál favorit Djokovič i sestry Williamsovy, které byly evidentně z formy a měly by už ve čtyřhře skončit na trvalo. Ve čtyřhře vyhrály sestry Williamsovy olympijské hry jen 3x a ne jak uvádí článek (2012,2008, 2000).