Ocenili jsme prázdninové reportáže a přinášíme několik vylepšení
Ilustrační foto: Ilona Kolářová - Létání v Alpách

Ocenili jsme prázdninové reportáže a přinášíme několik vylepšení

4. 9. 2016

Děti a studenti opět zasedli do školních lavic, s koncem prázdnin se uzavřela i naše soutěž na téma "Prázdninová reportáž". Jako obvykle jste vyslali do soutěže plno krásných příspěvků, obohacených nádhernými fotografiemi. Mohli jsme si přečíst o vašich toulkách českou krajinou či dovolených ze zahraničí. A objevily se i zajímavé reportáže o vašich aktivitách.

Nebudeme vás dále napínat. Ze všech soutěžních příspěvků jsme vybrali tyto čtyři vítězné:

Ivana Kosťunová: Výprava za minulostí našich předků
Marie Magdalena Klosová: Já vezu révu z Burgund sem
Drahomíra Stínilová: Zakyntos - ostrov vůní a bohů
Alena Tollarová: Plnění mého plánu

Paní Ivana Kosťunová a paní Marie Magdalena Klosová získávají od našeho partnera soutěže - společnosti Mafra, předplatné deníku MF Dnes, paní Drahomíra Stínilová a paní Alena Tollarová obdrží od redakce LED baterky Camp Gear. Gratulujeme vítězným autorkám a děkujeme všem soutěžícím za hezké prázdninové příspěvky!

Dárkem pravidelně oceníme Počin týdne!

Každý den vkládáte na náš portál zajímavé příspěvky literární - zážitky z výletů, příběhy, povídky či básně, ale i fotografie a videa, kterými obohacujete portál i60 a jeho čtenáře. Jako poděkování za vaše aktivity zavádíme nově cenu Počin týdne, kdy chceme vyzdvihnout nejhezčí či nejzajímavější příspěvek uplynulých sedmi dní. Mohou to být příspěvky literární, ale také fotografie, videa či další aktivity, uskutečněné prostřednictvím portálu i60. Oceněni mohou být každý týden jeden i více čtenářů. 

A začneme s touto cenou hned. Počinem uplynulého týdne vyhlašujeme organizaci setkání čtenářů s názvem Bublifuk Párty na lodi Moravia, které je dílem paní Dagmar Bartuškové. Gratulujeme, děkujeme a posíláme knižní cenu!

Svého vítěze má, stejně jako každou neděli večer, také vědomostní kvíz. Losovaí program vybral jako vítěze pana Pavla Kopřivu. Gratulujeme.

 

Na větvi ...

                                                                                                                                   Eva Jiříková: Na větvi

Několik zlepšováků na portále i60

Protože nám záleží na tom, aby se vám na portále i60 líbilo, necháváme se inspirovat vašimi podněty a přáními. Několik z nich splníme již v průběhu příštího týdne. Zde je výčet několika "zlepšováků":

Opravy příspěvků před vydáním

Často se stává, že potřebujete opravit či upravit článek poté, co jste jej již vyslali k vydání do našeho editorského systému. Bude to možné. Každý čtenář bude mít možnost oprav do doby vydání článku na portále. Většinou jde o 2-3 dny, než se příspěvěk objeví na portále poté, co jej uložíte na svůj profil a v tomto intervalu bude možná články upravovat. A ještě jedno vylepšení - každý autor bude mít na profilu k dispozici náhled článku, tedy uvidí, jak bude článek vypadat po jeho vydání.

Hodnocení fotografií dne

Stejně jako články i fotografie dne bude možné hodnotit hvězdičkami. K dispozici bude také pět hvězdiček, ovšem stejně jako u článků platí, že méně než 5 hvězdiček neznamená nekvalitní příspěvek či fotografii. Hvězdičkování by mělo být inspirací a motivací pro autory i voditkem, proč a co mohou příště vylepšit. Časem, bude-li to technicky možné, přidáme i propojení fotografií na chat.

Odkazy a odstavce v chatu a příspěvcích

V komentářích a diskusích na chatu dosud nešlo text "entrovat", tedy vytvářet nové odstavce. Již to bude možné, stejně tak bude možné vkládat do chatu i příspěvků živé odkazy - linky na články či jiné webové stránky.

Popisky a autoři u hlavních fotografií

Nyní jsou uvádění autoři hlavních (velkých) fotografií u příspěvků pod článkem, nově budou přímo pod touto fotografií.

 

Toto je jen pár malých vylepšení podle vašich přání. Pracujeme ovšem na dalších novinkách a nových službách pro naše čtenáře, které představíme v průběhu října. Proto sledujte i nadále portál i60. Ostatně, je to váš portál!

Tahle země není jenom pro mladý!

 

 

 

 

 

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Blahopřeji autorkám oceněných soutěžních příspěvků a k Počinu týdne Bublifuk Párty na lodi Moravia, který zorganizovala Ája Bartušková.
Alena Tollarová
Sotva jsem odložila bublifuk, popadla jsem kufr a tradá na dovolenou. Proto až teď zjišťuji, že Plnění mého plánu se setkalo s úspěchem. Blahopřeji všem ostatním vítězným reportážím! Taktéž Áje za počin týdne. Děkuji redakci za další vylepšení, která pro nás připravila. Na 100 % vím, že u FD jednu až čtyři hvězdičky nikdy nepoužiji.
Dagmar Bartušková
A gratuluji!
Dagmar Bartušková
Drážo, díky!
Drahomíra Stínilová
Děkuji za ocenění a gratuluji všem ostatním. A Tobě Ájo nejvíc,protože já bych na takovou organizaci nervy neměla. Přeju Ti ještě hodně dobrých nápadů.
Marie Magdalena Klosová
Děkuji.Mám radost z úspěchu,z výhry,z gratulací a hlavně z toho,že se mi podařilo zaujmout čtenáře.Blahopřeji svým vítězným kolegyňkám a oceňuji všechny aktivity všech zúčastněných.mm
Elena Valeriánová
I já se přidávám ke gratulantům, gratuluji vítězkám prázdninových reportáží, Áji k zaslouženému ocenění i ostatním. A děkuji redakci za vše, co pro nás dělá.
ivana kosťunová
To mi září pěkně začíná. Jsem potěšena vaším oceněním a děkuji za upřímně míněné gratulace. Též gratuluji ostatním vyhodnoceným dámám, je to pro nás všechny velmi povzbuzující.
Naděžda Špásová
Blahopřeji všem výhercům a vítám vylepšení na i60.
Radovan Cakl
Blahopřejeme s Jíťou všem oceněným. Ať vám to všem stále píše, fotí a organizuje pro potěchu nás ostatních.
Dagmar Bartušková
Ježíš, teď to tu čtu na vlastní oči, to jsem ráda, že jsem sem dnes zabloudila. Až mi to málem vyrazilo dech. Ocenění si velice vážím, fakt mě to ani ve snu nenapadlo!!! Redakce, díky, díky, díky! Jsem šťastná! Tolik mi ta zpráva zpříjemnila den. Holky, moc vám za gratulace děkuji!!! A všem výhercům mooóc gratuluji!
Lenka Hudečková
Gratuluji vítězům a redakci děkuji za novinky :-)
Soňa Prachfeldová
Áje vzdávám hold za vymýšlení originálních setkání - jsi fakt dobrá Ájo !
Soňa Prachfeldová
Gratulace vítězům a za úpravy redakci dík !
Danuše Onderková
Velká gratulace všem vítězům a díky redakci za vylepšení a starost o nás.
Hana Rypáčková
Gratuluji výhercům a těším se nejen na nové příspěvky /s možností vlastní opravy/, ale i na další počiny týdne....Sláva redakci.
Jarmila Komberec Jakubcová
Všem výhercům velká gratulace a dík redakci za její péči o nás a hlavně právě jim přeji i hodně trpělivosti s námi.
Helenka Červenka
Gratuluji výhercům a gratuluji redakci k úpravám, kterými stále vylepšují "náš" web
Jana Šenbergerová
Všem výhercům blahopřeji a redakci děkuji za novinky i péči, kterou portálu, tedy nám čtenářům, věnují.
Alena Vávrová
Všem výhercům srdečně blahopřeji a děkuji za další "zlepšováky" na íčku.
Ilona Kolářová
Blahopřeji všem výhercům a mám radost, že se portál neustále vylepšuje. Také mám radost z mého fota u článku. Paraglidista mi vlítl do záběru náhodou, nebyl to záměr, objevila jsem ho až při prohlížení.:)
Eva Mužíková
Velká gratulace výhercům... Áje z celého srdce též. Vítám "Počin týdne", zase další dobrý nápad-jen tak dál :)))))
Marie Seitlová
Také gratuluji výherkyním i Áji. Vím co příprava setkání obnáší.
Eva Balúchová
Gratuluji všem výhercům.Taky se mě líbí vyhrávající příspěvky. A Áje výherní knihu moc přeji,měla s námi hodně starostí.
Zuzana Pivcová
Gratuluji vítězům soutěží, z výběru mám radost. A nápad s tzv. Počinem týdne není špatný (i když samozřejmě nemusí být každý týden). Ájin výlet parníkem si to zaslouží. I když...asi by sis to na úvod zasloužil, Honzo R., i Ty!