Fotosoutěž o flashdisky:                  
Obrázky podzimu a zimy
Ilustrační foto: pixabay.com

Fotosoutěž o flashdisky:
Obrázky podzimu a zimy

22. 9. 2016

Nastal čas znovu potěšit milovníky fotografování. Na fotosoutěže Obrázky jara a Obrázky léta navazujeme novou soutěží s názvem "Obrázky podzimu a zimy". Tentokrát spojíme dvě roční období dohromady, abychom včas stihli připravit podklady pro výrobu kalendáře portálu i60 na rok 2017.

Stejně jako při jarním a letním fotografickém klání, i tentokrát vybereme autory nejkrásnějšchí fotografií a oceníme je velkokapacitními flashdisky. Celkem rozdáme šest cen - redakce vybere dva nejzajímavější snímky podzimu a zimy, další dva autory (jednoho za fotografii podzimu a jednoho za snímek zimy) určí sami soutěžící, tedy čtenáři, kteří se fotosoutěže zúčastní. Do kalendáře se kromě vítězných snímků dostanou i další fotografie ze všech letošních fotosoutěží.

Pravidla fotosoutěže

Fotosoutěže "Obrázky podzimu a zimy" se mohou zúčastnit všichni registrovaní čtenáři magazínu i60 (registrovat se můžete zde). Každý soutěžící může do soutěže vložit celkem šest snímků (tři podzimní a tři zimní) o velikosti 0,5 - 2 MB, a to prostřednictvím formuláře, který najdete v sekci Soutěže zde. Podmínkou soutěže je vkládání výhradně autorských fotografií pořízených v průběhu letošního podzimu. (Upozorňujeme, že fotografie stažené z internetu či snímky z minulých let, budou ze soutěže vyřazeny). Naopak fotografie se zimní tématikou mohou být archivní, tedy focené v minulých letech. Ke každému snímku musí být uveden titulek a krátký popisek, kdy a kde byl snímek pořízen.

Všichni čtenáři budou moci kliknutím na palec vyjádřit, která z fotografií se jim líbí (k dispozici budou mít 30 hlasů, které budou moci rozdat libovolně vybraným snímkům), pro výběr vítěze však nebude mít toto hodnocení vliv.

Soutěž bude trvat až do neděle 20. listopadu 2016, a to 12. 00 hod. Čtyři vítězné snímky (dva podzimní a dva zimní) vyberou členové redakce, další dva snímky (po jednom za každé roční období) budou vybírat mezi sebou sami soutěžící, kteří v diskusích u článku označí jméno autora a název snímku (nesmí označit svůj snímek). 

Těšíme se na vaše fotografické úlovky a přejeme všem čtenářům krásný podzim!

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Tollarová
Mohu do soutěže přihásit fotku pořízenou 22.9.2016, tj. v den vyhlášení soutěže a současně první podzimní den?
Alena Tollarová
Jsem ráda, že nám redakce přidala hlasy, bohužel ne moc, když uvážím, že to bude dvojnásobná porce fotek - podzim i zima. Každopádně vzhůru do přírody, vzhůru do archívu, vzhůru do soutěže. A s rozmyslem, vážení, co ke snímku napsat.
Anna Potůčková
Objevila jsem soutěž již odpoledne a také jsem si všimla, že některé fotky jsou vložené aniž by se přečetly pravidla. Budu muset do přírody, abych něco vyfotila ...
Jarmila Fialová
Nemyslím Vás,Ilono,ale už vložené fotky
Ilona Kolářová
TAk to jsem přehlédla, omlouvám se.
Jarmila Fialová
A zase většina nečte pravidla soutěže :)
Ilona Kolářová
V pořádku, ale nevím, jak mám rozdělit fotky pořízené do 20. listopadu na podzimní a zimní.
Ladislav Vesecký
OK.