Košile je nezbytnost
Ilustrační foto: pinterest.com

Košile je nezbytnost

24. 9. 2016
Neformální ležérní oblečení se zabydlelo v šatnících zralých dam jako nikdy dříve v minulosti. Souvisí to s tím, že lidé vyššího věku sportují, jezdí na výlety, zkrátka žijí aktivně. Oblečení původně určené jen pro volný čas vytlačilo ze skříní dříve mnohem početnější šaty, halenky, elegantní kalhoty. Na jejich místa se dostala trička.
 
Jenže pozor, tričko je sice velmi oblíbený kus oděvu, ale také pořádně zrádný. Zdaleka neplatí, že v tričku automaticky žena vypadá mladě, sportovně, aktivně, jak si mnohdy myslíme. U dam vyššího věku mnohdy právě v tričku vyniknou faldíky, bříška, povolené svaly. Když se zvolí triko volné, nepomáhá to, žena často vypadá jako by byla v nočním úboru nebo se chystala doma uklízet.
 
Ano, takové hodnocení oblíbeného kousku našich šatníků, je kruté, ale schválně se podívejme po svém okolí. V čem obvykle vypadá zralá žena lépe, v tričku nebo v košili? V košili. Klasická pánská košile je zkrátka slušivější. Dělá lepší postavu. Dá se v ní jít na procházku, na nákup, na výlet do hor. Totéž platí pro společenské příležitosti, hladká bílá košile je kus, ve kterém se dá s výrazným šperkem klidně vyrazit do divadla, na koncert či na jakoukoli jinou událost. Samozřejmě, že existují trička kvalitná, zajímavá, která mnohým ženám sluší. Ale tentokrát zkrátka pějeme oslavnou ódu na košile.
 
Tady je inspirace a důkaz, že jde o oblečení, které sluší v každém věku.
Hodnocení:
(4.3 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.