Košile je nezbytnost
Ilustrační foto: pinterest.com

Košile je nezbytnost

24. 9. 2016
Neformální ležérní oblečení se zabydlelo v šatnících zralých dam jako nikdy dříve v minulosti. Souvisí to s tím, že lidé vyššího věku sportují, jezdí na výlety, zkrátka žijí aktivně. Oblečení původně určené jen pro volný čas vytlačilo ze skříní dříve mnohem početnější šaty, halenky, elegantní kalhoty. Na jejich místa se dostala trička.
 
Jenže pozor, tričko je sice velmi oblíbený kus oděvu, ale také pořádně zrádný. Zdaleka neplatí, že v tričku automaticky žena vypadá mladě, sportovně, aktivně, jak si mnohdy myslíme. U dam vyššího věku mnohdy právě v tričku vyniknou faldíky, bříška, povolené svaly. Když se zvolí triko volné, nepomáhá to, žena často vypadá jako by byla v nočním úboru nebo se chystala doma uklízet.
 
Ano, takové hodnocení oblíbeného kousku našich šatníků, je kruté, ale schválně se podívejme po svém okolí. V čem obvykle vypadá zralá žena lépe, v tričku nebo v košili? V košili. Klasická pánská košile je zkrátka slušivější. Dělá lepší postavu. Dá se v ní jít na procházku, na nákup, na výlet do hor. Totéž platí pro společenské příležitosti, hladká bílá košile je kus, ve kterém se dá s výrazným šperkem klidně vyrazit do divadla, na koncert či na jakoukoli jinou událost. Samozřejmě, že existují trička kvalitná, zajímavá, která mnohým ženám sluší. Ale tentokrát zkrátka pějeme oslavnou ódu na košile.
 
Tady je inspirace a důkaz, že jde o oblečení, které sluší v každém věku.
Hodnocení:
(4.3 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
ivana kosťunová
Košile je sexy v každém věku.
Libuše Hvězdová
Wau, košile mám taky moc ráda. Všem modelkám to sluší.
Zdenka Jírová
Svatá pravda, Vaše obrázky to potvrzují.
Dagmar Bartušková
Košili mám pouze jedinou a barevnou, sáhnu raději po tričku. O to víc jsem byla překvapena, že mohu klidně nosit i košili bílou, třeba podobnou té, kterou jsem předváděla nedávno v Písecké bráně. Dámám to sluší.
Dagmar Pravečková
Miluji bílou košili. Za tu dám i víc peněz. Připadám si v ní vždy tak nějak nadčasově a světácky :-) Ostatní košile si klidně koupím "v sekáči".
Alena Várošová
Určitě i v mém šatníku by se našlo takových 7 košil.Ale přiznám se,moc je nenosím,radši chytnu po tričku,halence.Opravdu ty dámy mají šmrnc.
Hana Lancová
Z mé lásky k čemukoliv károvanému, proužkovanému nebo puntíkovanému jsem se již v rubrice modelky vyznala. Košile v mém šatníku rozhodně nechybí - od obyčejných flanelových až po sváteční např. z žoržetu. Dámám na fotografiích to velmi sluší:-)))
Jana Slavíková
Košile s dlouhým i krátkým rukávem jsou nedílnou součástí mého šatníku. Jednobarevné, s úzkými i širšími proužky, s malými i většími kostkami, bavlněné nebo hedvábné, hlavně bez umělých vláken.
Ilona Kolářová
Já jsem zrovna typ, který košile nenosí. Stačím, že je musím nosit v práci.:)
Karel Boháček
Košile sluší i mužskému...
Jarmila Komberec Jakubcová
Ano té paní na úvodní fotce to opravdu moc v té košili sluší. Jinak souhlasím, že košilový střih je velmi slušivý, i v mm šatníku jsou dvě košile - trička nenosím, obepínají moji neštíhlou postavu a nenosím je ani doma.