Za počin týdne obdrží knižní cenu paní Hana Lancová a paní Elen Zajíčková
Ilustrační foto: Zdenka Žichovská

Za počin týdne obdrží knižní cenu paní Hana Lancová a paní Elen Zajíčková

25. 9. 2016

V uplynulém týdnu proběhly dvě módní přehlídky našeho projektu i60 Senior Fashion aneb Hledáme zralé modelky. Prvni módní přehlídku ve Zlíně dokonale připravila paní Hana Lancová - zabezpečila prostory, partnery, kteří modelky oblékli, učesali, nalíčili a také fotografa i kameramana. Modelky sklidily zasloužený obdiv publika.

Potlesk na otevřené scéně si užily i modelky, které předváděly modely dvou pražských butiků v krásném prostředí Písecké brány. Outfit pro podzimní sezónu na míru modelkám navrhla paní Elen Zajíčková, která se postarala i o výuku chůze modelek a celkovou choreografii.

Práci paní Hany Lancové i Elen Zajíčková ohodnotila redkace jako Počin týdne a posílá oběma dámám poděkování ve formě knižní ceny (titul Julia Child: Můj život ve Francii), kterou redakci poskytlo nakladatelství JOTA. Dámy děkujeme vám!

Rozběhla se poslední fotosoutěž letošního roku

O ceny - tentokrát velkokapacitní flashdisky - se hraje v naší poslední letošní fotosoutěži s názvem Obrázky podzimu a zimy. Na portál i60 už vložili snímky první soutěžící, podívat se na ně můžete zde. Jen upozorňujeme všechny soutěžící fotografy, aby si pořádně přečetli pravidla soutěže. U každého snímku podzimu musí být uvedeno kromě popisku i datum pořízení - fotografie totiž musí být pořízeny v letošním roce, ty zimní pak mohou být z archivu. Podrobné informace o soutěži a její pravidla najdete na tomto místě.

Naše další soutěže

Kdo sleduje portál i60 delší dobu, ví, že každý den připravujeme pro naše čtenáře vědomostní kvíz. Ze správných odpovědí minulého týdne jsme vylosovali jako vítěze paní Jitku Ježkovou.

Náš losovací program rovněž rozhodl o tom, kdo se účastní slavnostního koncertu ve Smetanově síni Obecního domu. Dvě vstupenky na koncert pošleme paní Vladce Steinové, panu Petru Novickému a panu Miroslavu Jouzovi. Vylosovaným soutěžícím gratulujeme a prosíme, aby nám zaslali adresy na redakční e-mail: i60@i60.cz. Až do 10. října 2016 pak můžete soutěžit o Hydrofemin gel. Soutěž najdete zde.

Milé čtenářky, milí čtenáři, uživejte si krásného babího léta, vyrazte do přírody, ale nezapomínejte ani na náš portál i60. Už brzy vám představíme další zajímavé novinky.

Tahle země není jenom pro mladý!

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jaroslava Kulová
...tam nemá být otazník, ale " smajlík "!
Jaroslava Kulová
Elen, gratuluji, moc zasloužené ocenění ?
Alena Várošová
Gratuluji všem výhercům a můj obdiv v organizaci,plánování i veřejném projevu patří paní Haně Lancové.
Elen Zajíčková
Samozřejmě, moc děkuji. Je to pro mě milé překvapení . Nejsem soutěživý typ, a tak na "výhry" nejsem zvyklá. Vždy mě ale potěší, když se něco povede. Děkuji všem co se se mnou sešly na této akci, díky nim se nám to podařilo.
Hana Rypáčková
Gratuluji a díky. Přeji všem další skvělé akce.
Eva Krausová
Dámy si Počin týdne zaslouží. Paní Elen jsem měla tu čest poznat osobně a je to móóc milá paní. Gratuluji oboum.
Jarmila Komberec Jakubcová
Všem velká gratulace a poděkování
Helena Votíková
Všem odměněným a výhercům gratuluji.
Lenka Hudečková
Děkujeme redakci za zprávy a výhercům moc gratuluji :-)
Hana Lancová
Děkuji za cenu, moc si toho vážím a zároveň gratuluji všem dalším výhercům v čele s Elenkou. :-)))
Alena Tollarová
Oběma dámám odměna za počin týdne právem náleží! Blahopřeji vítězi vědomostního kvízu. A jen smutně konstatuji, že je moje chyba, že jsem si ani nevšimla, že se hraje o vstupenky do Obecního domu, natož abych se zúčastnila! Štěstí přeje připraveným, takže blahopřeji i jim.
Marie Seitlová
Gratuluji všem, hlavně organizátorkám přehlídek.
Soňa Prachfeldová
Paní Hanko , paní Elen - posílám Vám pomyslnou kytici růží - jste skvělé ! Všem výhercům blahopřeji.
Dagmar Bartušková
...Všem...
Dagmar Bartušková
Ovšem výhercům gratuluji. Hano, jsi skvělá organizátorka! Eleno, moc, moc Ti výhru přeji. Právem si ji zasloužíš. Dokážeš i nemožné!
Jaroslava Handlová
Ocenění za počin týdne jsou ve správných rukou. Blahopřeji rovněž i vylosovaným účastníkům soutěží.
Naděžda Špásová
Gratuluji výhercům.