Mám velké srdce
FOTO: autorka

Mám velké srdce

9. 10. 2016

Mám velké srdce. Proč si to myslím? No, vejde se mi tam zpěv ptáků, krásný východ slunce, malý kvítek, co se krčí v trávě, mráček na obloze, co vypadá jako anděl, cestička, co vede do neznáma, malý hříbek v lese, co sotva vystrčil svoji hlavičku z mechu.

První sníh, úsměv vnoučat, zrcadlení vody, zajímavý strom, motýlek na okně, radostný štěkot mého pejska, když mě vítá, malé radosti, co mě denně potkávají, dobří lidé....

Je toho hodně a doufám, že to srdce vydrží a pojme všechno, co hezkého mě ještě potká.

Hodnocení:
(5 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Lancová
Krásné. Vaše texty jsou vždy k zamyšlení. :-)))
Hana Rypáčková
Hani, hezké vyznání a milá vnoučátka, co vždy potěší...Asi už trochu vyrostla, ne? Měj se hezky...
Dagmar Bartušková
Paní Hano, velké srdce je mnohdy na škodu. Bestie ho zneužijí. Jsem vyléčená. Ale vnouček Honzík , ten je Vám podobný, tak se, tak jako vždy, nelitujte. Fotka Park - je ponurá nádhera a fascinuje mne. Díky!
Zdenka Jírová
Hlásím se do společnosti Lidí s velkým srdcem. To všechno, co jste tam napsala, mám ve svém srdci také a ještě by se něco našlo. Je milé jak jste tuto anomálii hezky popsala. Je ale škoda, že je ještě dost lidí, kteří mají srdce malé sevřené a nenechají jej, aby přijalo krásy kolem nás, vidělo malou včelku na první jarní květině, úsměv dítěte, duhu nebo západ slunce. Znám takovou osobu, která, když ji vyzvu k procházce po naší krásné Zámecké zahradě ve slunném dnu, otráveně řekne:"Co bych tam dělala, to mám pořád koukat na labutě, co na nich uvidím?"A lehne si na gauč a dívá se na TV Šlágr. Nedovedu to pochopit.
Jana Šenbergerová
Článeček jsem si přečetla hned po ránu, ale teprve teď se dostávám k tomu, abych za něj poděkovala. Dobře mě naladil do deštivého dne, který mi hned připadal snesitelnější a hezky jsem si ho užila. :-)
Zuzana Pivcová
Vím, Haničko, že Tvůj pichlavý (často sebepichlavý) humor k Tobě patří, ale ve skutečnosti si umíš všímat a vážit krás kolem sebe a dělit se s lidmi. Ano, máš velké srdce, o tom nepochybuji.
ivana kosťunová
Že by se blýskalo na veselejší časy ?
Helenka Červenka
Hani, krásné vyznání....a myslím, že s mnoha íčkaři máme to srdce taky veliké, proto si ho opatrujme, ať ještě dlouho pro ty všechny malé radosti tluče!