Proč je Ovčáček ostudou tohoto národa
FOTO: wikipedia.org

Proč je Ovčáček ostudou tohoto národa

17. 10. 2016

Dlouho jsem přemítal, zda mi ten primitiv stojí za to, abych vůbec spouštěl svůj počítač. Nakonec jsem to udělal, protože Jiří Ovčáček si jistou pozornost zaslouží.

Svůj názor na mluvčího českého prezidenta jsem již tady jednou uvedl. Ovšem to, co předvedl nyní, se vymyká všem pravidlům slušného chování. Jiří Ovčáček, bývalý redaktor ultrakomunistického listu Haló noviny, ve své horlivé servilitě vůči panu prezidentovi Miloši Zemanovi lže a obhajuje věci naprosto neobhajitelné.

Ferdinand Peroutka byl podle něho fašista, pan prezident mívá často virózu a letoví dispečeři, kteří nyní vyslali vládní stroj na pohřeb bývalého slovenského prezidenta Michala Kováče, nepracovali profesionálně. A proto naši delegáti přiletěli do Bratislavy pozdě. K tomu, po zhlédnutí odletového videa, které je k dispozici na všech velkých portálech, nemohu být imunní.

Takže jsem svůj notebook po delší době opět nastartoval a Jiřímu Ovčáčkovi vzkazuji, aby ihned opustil svoji funkci. Je to i námět pro pana prezidenta, abychom se za takového idiotského mluvčího nemuseli stydět.

Ano, jste ostudou tohoto národa, Ovčáčku, a je mi z vás opravdu šoufl!

Hodnocení:
(4.7 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Danuše Onderková
Také souhlasím, politika mi už leze krkem, je to opravdu jenom o tom, nahrabat co nejvíc. Sliby? Sliby se slibují, politici se radují. Je to o tom jak z nás udělat větší blbce. Ve světě jsme všem pro legraci, ale hlavně hlava státu a všichni kolem něj.
Květoslava HOUDKOVÁ
Už žádné "vysvětlování" nebotřebuji = u voleb mne nikdo neuvidí (ve věku přes 70r. mne politika opravdu nezajímá. A pokud by byly povinné, budou moje hlasy stejně neplatné.)
Oldřich Čepelka
Už jen ty vaše komentáře by stály za vyhodnocení, protože jsou skoro jednotné. Autor mohl v článku odložit nadávky (primitiv apod.). Ale cítím to zcela stejně. A asi taky platí: jaký Zeman, takový Ovčáček. Jenže potřebujeme vysvětlovat lidem v příštích volbách, že nehlasují v SuperStar nebo o nejzajímavějšího komika v telce, ale o prezidentovi. Chce to asi pořádný kus občanské výchovy.
Soňa Prachfeldová
Lidé už jsou opravdu znechuceni, to neomalené kecání nejen Ovčáčka - inu za vším jsou prachy, prachy, prachy ...
Elena Valeriánová
Ja bych se chtěla dožít toho času, kdy politici budou plnit to, co slibovali před zvolením. Zatím jsou jejich sliby jen mlácení prázdné slámy. A je fuk o koho se jedná. A nabádat prosté voliče, aby volili s rozmyslem a obezřetně, aby chodili k volbám. Proč? Vždyť je to úplně jedno, kdo vyhraje, oni se už mezi sebou domluví ve stylu : dnes ty mně a za pár let já tobě. A z těch kandidátů na prezidenta vybrat někoho zodpovědně stejně nepůjde. To bude zase sebranka moci chtivých. Ovčáček je mi nesympatický. A přijet na pohřeb je ostuda vždy a v tomto případě neomluvitelná. Zpoždění čtyři minuty a oni ho nedohnali? Asi tam nahoře byla zácpa.
Libor Farský
Souhlas 100%
Květoslava HOUDKOVÁ
Ve svém věku už nad tímto nemudruji ani nebrblám - nechávám to koňovi, ten má větší hlavu !
Zuzana Pivcová
Říká se, že oči jsou oknem do duše, a tady už první pohled něco naznačuje.
Hana Rypáčková
Když už bylo použito: "Jaký krám...", tak jen: "Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá". Už mne ani nic nepřekvapuje......
Jan Korejs
Ten fracek si myslí, že si může dovolit cokoliv. Urážky a lež jaksi v poslední době patří k Hradu. Bohužel, je to i obrázek naší současné společnosti. Snad se dožiji alespoň jedněch voleb, kdy občané neskočí na lep populistům, lhářům či alkoholikům.
Jarmila Komberec Jakubcová
Děkuji za velmi pěkný článek se kterým plně souhlasím - já když tohoto člověka nebo spíše karikaturu vidím ihned přepnu TV. Snad ani za totality si komouši takového mluvčího nevybrali.Ovčáček je ostudou prezidenta a prezident kdyby měl soudnost nemůže tohle individuum zaměstnávat.
Eva Krausová
No, ono mu to jméno sedí, spolu s politiky této země chtějí, aby jsme ovcemi byli i my všichni...ale Ovčáčkem a jemu podobnými se "pást" nenecháme, že? Nemám ani slov k tomu, že tibetského duchovního - Dalajlamu nepřivítal osobně prezident ani p.Sobotka jen kvůli ekonomickým zájmům s Čínou. I to hovoří o tom, že strach stále v naší zemi vládne, ten nás ale nezachrání...
Ilona Kolářová
Jaký krám, takový pán aneb ti dva se hledali až se našli. Nic jiného mě nenapadá. Já jen doufám, že po volbách tam už oba nebudou strašit.
Zdeněk Horenský
Katastrofou pro Českou republiku je celá hradní sebranka v čele s hradním pánem. O jeho mluvčím je škoda prohodit slova. Je třeba, aby si to všichni uvědomili při volbě prezidenta.
Jana Slavíková
Ostudou je nejen tenhle mluvčáček. A co se týká pozdního příjezdu do Bratislavy - nepotřebuji odletové video, abych věděla, že plácá nesmysly. Prezidentské letadlo má přece přednost vždy a všude. A všimli jste si, že přestal říkat "pan prezident ....." a říká "my si myslíme ... ".
Jiří Libánský
Nevím, proč už při prvním přečtení článku jsem dole našel nápis, že už jsem tento článek hodnotil. Nehodnotil. Dal bych mu plný počet. Stoprocentně souhlasím. Když se pán vys...., je povinností slouhy h.... uklidit. Nikoliv ho rozmazávat po věcech a lidech v okolí. Ani tvrzením, že pánovo h.... přece voní, to nemůže obhájit. Pan Ovčáček je mezi mluvčími opravdu neuvěřitelná rarita.
Karel Kafka
Dovoluji si to vidět tak,že nejenom pan Ovčáček