Módní přehlídka našich zralých modelek už tuto neděli v Letňanech!
Módní přehlídka v OC Letňany v roce 2015. FOTO: Miluše Převrátilová

Módní přehlídka našich zralých modelek už tuto neděli v Letňanech!

25. 10. 2016

Milí příznivci módy, blíží se další módní přehlídka našeho projektu i60 Senior Fashion aneb "Hledáme zralé modelky." V neděli 30. října se v Obchodním centru Letňany představí naše modelky v rámci akce s názvem Měsíc v růžové.

Charitativní setkání na podporu prevence proti nádorům prsu se koná již počtvrté. Návštěvníci se budou moci těšit na společnou přehlídku žen z portálu i60 a projektu Mamma Help.

Portál i60 budou tentokrát reprezentovat Libuše Kotoučková, Ivana Maňáková, Hana Horníčková, Helena Mandíková a Jarka Kulová. Modelky opět připravuje naše dvorní stylistka Elen Zajíčková.

Dámy se představí hned ve třech vstupech, a to v 11.30, 13.00 a 16.00 hodin. Přijďte v neděli 30.října podpořit naše íčkařské modelky!

Další informace najdete zde.

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Pro Jarmilku: Módní přehlídky a další vystoupení na improvizovaném pódiu se konají v dolním podlaží, kde je i multikino a hlavní restaurační zařízení. Musí se sjet dolů a je to hned poblíž eskalátoru.
Dagmar Bartušková
Jarmilo, to najdeš. Hokus pokus!
Jarmila Jakubcová
dívala jsem se do programu Mamma Help (pořadatel akce) ale tam nic o módní přehlídce není uvedeno. Od 11.30 je tam pouze akrobatické vystoupení. Chci na přehlídku přijet z Plzně ale nevím v jakých prostorách přehlídka bude. Tak nevím, Nikdy jsem v OC Letňany nebyla - snad to tam najdu. Informace by pro nás venkovské měly být přesnější.
Hana Čadová
Bohužel na přehlídku se nemohu přijet podívat, jsem mimo domov. Ani nevím, kdy se mohlo na přehlídku přihlásit. Musím pečlivě všechny rubriky číst.
Alena Tollarová
Přeji modelkám ladný krok a úspěch na molu. Bohužel pozvánka přišla pouhých 5 dní před konáním akce a to je pro mě příliš pozdě. Už mám domluvený jiný program.
Dagmar Bartušková
Věřím, že tato módní přehlídka bude mít opět takový úspěch, jako ty všechny předešlé. Všem, kteří se na této akci podílí, držím palce.
Hana Rypáčková
Budu na slavnostech ukončení medové sezóny.
Květoslava HOUDKOVÁ
Moc mne potěšila tato zpráva. OC Letňany je mi blízké a dostupné (1/2 hod.cesty). Přijedu fandit a ráda se setkám s "í"čkařskými diváky. Neděle = na plotnu "dám dečku" a snad tento "malý výlet" i s obědem zmáknu.
Eva Balúchová
Ano Zuzko,pro mě je to na poslední chvíli,ale nemusím být všude.A taky bych ráda viděla nové modelky.Myslím,že je z čeho vybírat.
Zuzana Pivcová
Je to informace zase trochu na poslední chvíli a nevím, jestli nebude řadě lidí vadit ten předdušičkový termín. Já se tam určitě podívám. Některá jména modelek jsou už známá. A co ty stovky přihlášených, jejichž fotky tu stále ještě máme v databázi? Jsou někomu k dispozici?