Náš tip: Do kavárny za láskou s Lubomírem
FOTO: archiv redakce

Náš tip: Do kavárny za láskou s Lubomírem

16. 11. 2016

Ne, není to pozvání na osobní schůzku, ale na recital pana Lubomíra Müllera, spisovatele, básníka a hudebního skladatele,  s názvem "Miluju".  Toto hudebně-poetické vystoupení se bude konat v úterý 29. 11. v 19 hodin v hudební kavárně Dadap v Praze 9.

Pan Lubomír je našim čtenářům už znám řadou svých příspěvků, ukázkami ze svých knih, básněmi, fotografiemi, a také několika písněmi na texty Zuzany Pivcové, které zde sklidily značný úspěch. 

V recitalu zazní šansony i jazz, mluvené slovo a recitace, vše v duchu pojetí lásky v širokém slova smyslu.
Kavárna Dadap je přímo u  nádraží Praha-Libeň na křižovatce Harfa. Nejbližší stanice metra je Vysočanská na trase B.

Na vystoupení je třeba udělat si rezervaci míst předem (více na www.dadap.cz). Vstupné na recital činí 60 Kč.
Věříme, že naše pozvání zaujme především pražské čtenáře i60, ale srdečně zváni jsou všichni. Recital trvá cca 90 minut.

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marta Nosková
Určitě bych přijela, ve Ville Pelle jsem byla, ale jak píše Eva K., pro mimopražské je stanovený čas nevyhovující...škoda. Ale všem, kteří se mohou zúčastnit, přeji krásný zážitek.
Eva Krausová
Šla bych moc ráda, ale pro mimopražské v tento čas to prostě nejde, cestovat zpět pozdě večer je nemožné... Ale všichni ostatní, užijte si večer s Lubomírem.
Olga Štolbová
Zdravím, už máme zajištěno. Jdeme s Hankou Novotnou a těšíme se. Kolik íčkařů ještě?
Marcela Pivcová
Pane Lubomíre, těším se, od Zuzany jsem některé Vaše nahrávky slyšela, ale "živé vystoupení" je nadevše!
Lenka Hudečková
Určitě to bude hezké, já se budu těšit na článek a fotky z akce :-)
Soňa Prachfeldová
Bude to určitě krásný zážitek, bohužel ne pro mě
Soňa Prachfeldová
Bude to určitě krásný zážitek, bohužel ne pro mě
Jan Raška
Já přijdu. těším se.
Lubomír Müller
Veliké DÍKY za uveřejnění této pozvánky na můj recitál. Čas začátku si neurčuji já sám, ale podléhá provozním zvyklostem hudební kavárny. Moc se těším na všechny, kdo si přijdete "nabít baterky" mou hudební i básnickou zpovědí. A s ostatními, kteří bydlíte v Praze, se snad někdy setkám jindy a jinde, třeba v pro ně přijatelnějším čase. ♥ pěkný čas všem přeji... Zuzano s Marcelou, děkuji a těším se, zazní písně i na Tvé texty, Zuzko
Danuše Onderková
Alenko já jsem na tom stejně, skvělá nabídka, bohužel z Ostravy poněkud z ruky.
Alena Tollarová
Pozvánka zní velmi dobře a určitě to bude pěkné. Mrzí mě, že pro mimopražské je 19. hodina docela pozdě a pokud mluvím za sebe, cestování po Praze je pro mě dobrodružství ve dne, natož za tmy. Bojim bojim ...
Zuzana Pivcová
My se sestrou určitě půjdeme. Já navzdory tomu, že půjdu druhý den do práce. Lubomíra jsem viděla vystupovat naživo ve Ville Pellé (venku na pódiu), ale recital bude obsáhlejší a určitě i v příjemnějším prostředí. Moc se těším. :-)
Květoslava HOUDKOVÁ
Pana Müllera si ráda poslechnu až někdy jindy, v přijatelnějším čase. Ve večerních hodinách se v Praze -z dův. osobní bezpečnosti- nezdržuji. Ale všem odvážným přeji příjemný večer !!