Srdečně Vás zveme na XVI. ročník Reprezentačního plesu Městského soudu v Praze!
zdroj: plessoudu.cz

Srdečně Vás zveme na XVI. ročník Reprezentačního plesu Městského soudu v Praze!

22. 11. 2016

Dámy a pánové,

je nám ctí, pozvat Vás na již 16. ročník Reprezentačního plesu Městského soudu v Praze, který proběhne tradičně v prostorách novorenesančního Paláce Žofín v sobotu 10. 12. 2016. Věříme, že program, který jsme pro Vás připravili, bude příjemným zpestřením tohoto slavnostního večera - a jako každý rok si odnesete mnoho tanečních i hudebních zážitků! Večerem Vás provedou moderátor Jan Čenský, zpěvačky Markéta Mátlová a Monika Absolonová a zpěvák Jan Kalousek. Přestože ples je pořádán Městským soudem v Praze, není určen jen právníkům a soudcům, pobavit se, zatančit si a zpříjemnit si předvánoční období může přijít kdokoli z Vás! Veškeré informace včetně možnosti objednat si vstupenky naleznete na www.plessoudu.cz.

 

Těšíme se na Vás!

 

Městský soud v Praze a agentura CRS a. s.

 

 

 

 

Hodnocení:
(5 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Novotná
Děkuji za pozvání, moc ráda bych šla, jenže nemám s kým. Kdyby se někdo našel, kdo by se na Žofín zase rád podíval jako já, ikdyž by netančil, ozvěte se mně.
Jana Šenbergerová
Tak jsem se zasnila, až jsem zapomněla poděkovat za pozvání. Je to milé.
Jana Šenbergerová
Před lety jsme tam na jednom plese byly s kamarádkou.
Jana Šenbergerová
Před lety jsme tam na jednom plese byly. Účastníci si mohli vybrat sadu vánočních ozdob. Vybrala jsem si čtyři baňky - slunce. Tři ještě máme a každý rok jimi zdobím lustr v jídelně. :-)
Zuzana Pivcová
Vzpomínám na večírek u příležitosti rakouského státního svátku, pořádaný na Žofíně, na pozvání od ředitele Rakouského kulturního fóra v Praze. No, to už si nezopakuji. :-) Ples, to bohužel.
Eva Balúchová
Na Žofín bych se ráda někdy podívala.