Zážitek roku: poslední letošní soutěž portálu i60 o flashdisky.
Zážitek roku: Piknik jako zamlada. FOTO: ingimage.com

Zážitek roku: poslední letošní soutěž portálu i60 o flashdisky.

4. 12. 2016

Jaký byl pro vás rok 2016? Zažili jste letos něco mimořádného? Byl to pro vás pozitivní rok nebo máte za sebou spíše negativní zkušenost či událost? "Zážitek roku", to je téma poslední soutěže letošního roku na portále i60.cz.

Pravidla soutěže:

Soutěže se mohou zúčastnit všichni registrovaní čtenáři portálu i60. Každý čtenář může vložit prostřednictvím svého profilu jeden příspěvek na téma "Zážitek roku 2016" a může to být jakýkoli formát - příběh, povídka, báseň, reportáž, fotoreportáž. Obsah příspěvku musí zachycovat skutečný zážitek autora z letošního roku, tedy neměl by to být smyšlený příběh. Při ukládání příspěvku musí být v titulku uvedeno, že jde o příspěvek soutěžní, tedy např. "Zážitek roku: Piknik jako zamlada."

Soutěž bude trvat až do 31.12.2016, redakce vybere dva nejzajímavější příspěvky, jejichž autoři získají velkokapacitní flashdisky. Vítěze soutěže oznámíme v neděli 1. ledna 2017.

Objednávejte nástěnný kalendář na rok 2017

Pokud jste si ještě neobjednali nástěnný kalendář na rok 2017, sestavený z fotografií a básní našich čtenářů, učiňte tak do pátku 9.12., aby mohly být kalendáře vytištěny a včas doručeny do vánočních svátků na vaši adresu. Na podobu kalendáře se můžete podívat v souboru pod tímto článkem (Pod heslem Ke stažení). Objednat kalendář si můžete na tomto místě.

Adventní kalendář

 

Adventní kalendář plný slev

Až do 24.12. můžete na portále i60 sledovat adventní kalendář, který nabízí slevy nejrůznějších produktů společností Tescoma, Datart a e-shopu A co dekorace. Tyto firmy nabídly našemu portálu exkluzivní slevy, které jsou platné vždy pro jeden konkrétní den. Věříme, že i vy najdete v adventním kalendáři zajímavý dárek pro vaše blízké či pro vaši domácnost.

Naše další soutěže

A jako každou neděli jsme vylosovali soutěžící vědomostního kvízu. Tentokrát měl při losování štěstí pan Josef Rusnok. Gratulujeme! Zkusit štěstí můžete i v produktových soutěžích, kde jsou v nabídce balíčky zubní péče značky Zendium a litinové nádobí společnosti Smalt.

 

smalt

 

Milí příznivci portálu i60,

těšíme se na vaše zážitky roku 2017 a přejeme krásný a klidný adventní čas. Tahle země není jenom pro mladý!

 

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Ke stažení
Kalendář 2017
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Magdalena Klosová
Krásné Vánoce a hodně nápadů v novém roce !mm
Hana Rypáčková
Pro Marii Ž. vzkaz : Galerii musíte připojit ke článku, podívala jsem se na ni, ale u článku není. Jste šikovná, jistě se to povede.
Marie Ženatová
Ještě jednou Vás všechny pěkně zdravím, už se mi podařilo dostat fotečky do fotogalerie, redakci přeji spokojené a úspěšné poslední dny v roce 2016...
Marie Ženatová
Marie Ženatová, pěkně Vás všechny zdravím, dostala jsem se mezi Vás v mých 70 letech a to tím, že jsem Vám napsala svůj první příspěvek do soutěže "Zážitek roku: Cesta do pohádky..." Chtěla bych tam umístit i nějaké fotografie z této "pohádky" ale nevím jak na to, podařilo se mi tam umístit jen úvodní. Nemohl by mi někdo poradit jak dostat fotečky do fotogalerie? Moc Vám za dobrou radu předem ze srdce děkuji...
Elena Valeriánová
Bezva, další soutěž. Tak jen do toho, přátelé. Blahopřeji vítězi a držím si palce na to nádobí :-) Redakci děkuji za další příležitost a přeji ničím nerušené poslední dny roku 2016.
Alena Tollarová
Blahopřeji výherci, kalendář mám objednaný a téma v hlavě ...
Jana Šenbergerová
Vítězi kvízu gratuluji a redakci přeji úspěšný zbytek roku 2016.