Adventní čas s módní přehlídkou
Ilustrační foto: archiv autorky

Adventní čas s módní přehlídkou

22. 12. 2016

Blíží se konec roku a s ním období setkávání a bilancování. Nejinak je tomu i ve Společenství vdov a vdovců, z.s. ve Zlíně. S vedoucí této organizace - paní Alenkou Panákovou - jsem se seznámila zcela náhodně. Slovo dalo slovo a ve středu 14. prosince jsme se s děvčaty vypravily na adventní setkání členů do zlínské klášterní budovy Regina. Módní přehlídku jsme tentokrát pojaly komorně, jako doplněk několikahodinového programu.
Po velmi dobré zkušenosti ze zářijové módní přehlídky jsme opakovaně oslovily majitelku butiku Mode & Accesories, paní Lenku Prachařovou.

Před zraky cca sto dvaceti diváků vystoupilo pět modelek ve dvou vstupech. (Naše děvčata doplnila jedna ze členek společenství.) První sada předváděných modelů byla tvořena out fity, druhá sada společenskými šaty. Předvánoční slavnostní náladu podtrhly písničky Lucie Vondráčkové. Vše jsme zvládly ve vlastní režii a bylo poznat, že si dámy předvádění užívají. Publikum je odměnilo dlouhotrvajícím potleskem.

Jaká vládla atmosféra, můžete posoudit z přiložených fotografií a krátkého amatérského videa.

Milí íčkaři. Přeji Vám, jménem našeho týmu, krásné vánoce a hodně zdraví, energie a dobrých nápadů v roce 2017.

 

Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Lancová
Pánové byli v menšině - asi deset. Vdov je o hodně více než vdovců. To víme samozřejmě všichni. Já sama jsem do září letošního roku netušila, že Společenství vdov a vdovců existuje. A díky náhodnému setkání s jejich vedoucí jsme s děvčaty prožily velmi pěkný a pohodový den. To správné adventní zastavení.
Marie Magdalena Klosová
Ty jsi, Hani, fakt šikulka.Ať Ti to vydrží po celý příští rok./ nejméně/.:) mm
Dagmar Bartušková
Bravo, Hano, povedlo se!
Alena Várošová
Opět zase jedna z úspěšných akcí Hany Lancové,bravo!!!Děvčata,všem co vás znám, slušelo to všem.skvělé modely paní Lenky Prachařové.Přeji vám všem a nejen vám,ale všem dobrým lidičkám krásné Vánoce v kruhu svých nejbižších a do Nového roku hlavně zdraví,štěstí a lásku . Hance přeji mnoho úspěchů v tak krásné a zároveň zajímavé a náročné práci,které ji naplňuje.Fotky,jsou fotky,ale video je naživo,.díky za ně.
Eva Balúchová
Krásně jste sobě i ostatním připravily pěknou zábavu v adventním období.Hani,seš dobrá!
Libor Farský
Bezva. Škoda, že to mám drobet z ruky.
Alena Tollarová
O společenství vdov a vdovců jsem nikdy neslyšela, ale je pravda, že jich je hodně, takže určitě má svůj smysl, když se setkávají a pořádají společné akce. Tato jistě byla jednou z třešniček na dortu. Bezva, Hanko.
Zuzana Pivcová
Pardon, Hanko, omlouvám se.
Zuzana Pivcová
Prima, hanko, tleskám stejně jako té předchozí módní přehlídce. Fakt to děláte dobře!
Hana Rypáčková
To je zajímavý klub. Kolik je tam vdovců?Zahlédla jsem jen jednoho. Hrdinu.