Tenisová tipovačka je právě v poločase
FOTO: Česká televize

Tenisová tipovačka je právě v poločase

22. 1. 2017

Máme za sebou první týden tipování na zápasy tenisového Australian Open. Přestože je poměrně těžké uhodnout jednotlivé tipy, mnozí soutěžící si zatím vedou velmi zdatně. Zatím se na špici žebříčku tipujících střídají paní Kamila Dvořáková a MUDr. Vlastmil Kupsa, ovšem soutěž je právě v poločase, a tak se může pořadí tipujících do konce tipovačky ještě pořádně promíchat.

Pořád platí, že může vyhrát i ten, kdo se do tenisové tipovačky teprve zapojí, protože do neděle rozdáme ještě cca 80 bodů. A tak neváhejte a zkuste také tipovat na tenisové výsledky a sledovat, jak si jednotliví tenisté a tenistky v Melbourne počínají.

Jasné je jedno, kdo tipoval jako vítěze Andy Murrayho či Novaka Djokoviče, má smůlu, závěrečných deset bodů už nezíská. Oba hlavné favorité už totiž na Australian Open dohráli. Djokovič skončil na raketě Uzbeka Istomina a Murray nestačil na německého mladíka Zvereva. Ve třetím kole turnaje skončil i český tenista Tomáš Berdych, který podlehl hladce Švýcaru Rogeru Federerovi.

Stále ale je komu fandit. Ve dvouhře pokračují prozatím skvěle hrající Barbora Strýcová a také jedna z favoritek turnaje Karolína Plíšková. A český tenis má také zastoupení v ženské čtyřhře. Takže držte palce našim tenistkám. A pokud se rozhodnete také tipovat, učinit tak můžete zde.

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
ivana kosťunová
Bylo by pěkné na tu tradici znovu navázat
Miluše Hasenohrlová
A to právě psal pan Štorch, moc tu chybí.Tipovačka není hračka :-)
ivana kosťunová
Ale to přece není ono ! Zasvěcené komentáře sportovních fandů jsou daleko zajímavější. Je tady rubrika Sport - alespoň by byla využita.
Anna Potůčková
Ivanko, ty informace se dají najít na netu - i já je tam hledám. Stačí si zadat do vyhledavače Australian open
ivana kosťunová
Jako začátečník jsem i získala nějaké body, což mě potěšilo. Pro začátečníky by bylo možná dobré formou kratičkých článků podat i další informace o soutěži-např. jak si který hráč vede na světovém žebříčku, jak hrál v loňském roce, a tk podobně.
Jana Šenbergerová
Líbí se mi aktivita v tipovačce. :-)