Fotoreportáž: Mlhavé odpoledne v rožnovském skanzenu
FOTO: autorka

Fotoreportáž: Mlhavé odpoledne v rožnovském skanzenu

12. 2. 2017

Počasí na začátku února bylo v Beskydech aprílové. Mráz - obleva, sněžení - déšť, slunečno - zataženo, ale převládaly mlhy. První únorový pátek byla tak hustá mlha, že by se dala krájet. Na odpoledne jsem si naplánovala návštěvu knihovny, kterou jsem spojila s procházkou přes dolní a horní část rožnovského parku. Kolem plotu jsem obešla skanzen a u vchodu do „Valašského městečka“ požádala pracovníka muzea, zda si mohu pořídit několik záběrů. Stavby skanzenu jsem nikdy nefotila v zimě a v mlze.

Dostala jsem svolení a za velkého poklidu jsem prošla část areálu. Krásný bílý sníh, prohrnuté chodníčky a mlhou zahalené dřevěné stavby. Neskutečná nádhera. Zimní nostalgii jsem si nejvíce vychutnala na „Valašském Slavíně“. Kolem dřevěného kostelíčka jsou umístěny náhrobky osobností, které proslavily východní Moravu.

Z procházky jsem připravila fotoreportáž. Pokud máte zájem, nahlédněte. Rožnov bude začátkem června určitě barevnější a veselejší. Tak přijeďte.

Hodnocení:
(5 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.