Jste soutěživí?
Ilustrační foto: TV Nova

Jste soutěživí?

17. 2. 2017

Ráda se dívám na různé soutěže. Některé jsou zajímavé, ale některé mne nějak nelákají. Mimo jiné se momentálně ráda koukám na soutěž týmů „Co na to Češi“.

Je zajímavé hádat, co si 100 lidí může na danou otázku myslet. A tak mne napadla otázka. Našel by se zde tým ičkařů, který by byl ochotný se do soutěže přihlásit? Není přece důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Co vy na to? Přihlásí se mi někdo?

Bylo by přece pěkné se trochu zviditelnit za i60, tahle země není jenom pro mladé.  

Hodnocení:
(4.7 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Danuše Onderková
Honza opravdu nemůže, má toho moc.
Helenka Červenka
Tak jsem si dneska na webu TV Novy přečetla podmínky a je potřeba, aby v týmu byly zastoupeny dvě věkové generace - takže účast Honzy je přímo nezbytnááááá
Hana Čadová
Děvčata, jděte soutěžit! Já Vám budu fandit z hlediště. Byla jsem na natáčení Videostopu, Doktorka a několikrát u p. Šípa Všechnopárty!
Anna Potůčková
Soutěživá jsem, ale jinak. Budu fandit u TV a držet pěsti.
Eva Komínová
Na tuto soutěž se občas dívám, ale nešla bych do ní. Nejspíš bych trémou ze sebe nevypravila ani slovo.
Hana Rypáčková
Dobrý počin...Budu fandit u TV.
Dagmar Bartušková
Holky, držím pěsti. Pokud bude potřeba publikum, zamlouvám si místo, budu vám tam moc fandit.
Helenka Červenka
Takže rekapitulejšn - Dana, Hela, Marie, Bertice a ???
Danuše Onderková
Já souhlasím, Honzo co ty na to?
Helenka Červenka
Pátého vezmeme Honzu Rašku!!!!!!! :-)
Květoslava HOUDKOVÁ
V různých TV kanálech jsou zajímavé soutěže, ale vysílací časy se velmi prolínají/ a přebíjejí. Takže východiskem je pak noční "nespavost" a dosledování. A taky se mi líbí "Česká tajenka" - Vlasta KOREC příjemně i dobře moderuje. Nesleduji soutěže ani pořady o vaření - je jich tolik, že už "lezou krkem".
Soňa Prachfeldová
Tak díky Tobě Danko se poprvé dívám, ale též bych do toho nešla.
Elena Valeriánová
Mám ráda vědomostní soutěže, ale na tuto se nedívám. Důvodem je právě Matonoha, toho fakt nemusím. Ale pokud by tam bylo družstvo íčka, tak to bych se překonala a fandila z vlastního obýváku. Do televizní soutěže bych nešla i když doma rádi sledujeme AZ kvíz a teď taky soutěž Kde domov můj.
Helenka Červenka
Nova 17:25
Hana Čadová
Na tuto soutěž se nedívám. Někdy juknu na A Z kvíz. Ale šla bych jako divák fandit do první řady. Ani nevím, z jakého města se tento pořad vysílá!
Marie Seitlová
Danuš, super nápad. Musím se na soutěž kouknout, nesleduji ji. Ale já bych nešla soutěžit, jen jako divák.
Jana Šenbergerová
Nejsem soutěživý typ a tuto soutěž vůbec neznám. Některé televizní soutěže jsem kdysi sledovala, teď občas sleduji AZ kvíz, abych zjistila, co jsem nikdy nevěděla, co úspěšně zapomněla a co si ještě pamatuji a umím si to vybavit. Družstvu i60 bych ale fandila. :-)
Eva Mužíková
Danko, na tuto soutěž se dívám příležitostně, líbí se mi, sama vymýšlím odpovědi a čekám, jestli jsem se strefila... Matonohu sice nějak taky nemusím, ale jsou daleko horší.... Jelikož se pouštím vždy jen do toho, o čem jsem přesvědčená že na to t.zv.: "MÁM", nemám odvahu riskovat, že se ztrapním. I když se říká, kdo nic nedělá, nic nezkazí, tentokrát budu ráda, tak jako Evka v roli diváka....
Dagmar Bartušková
Aha, tak tyhle soutěže nesleduji, musím na nějakou mrknout. Pokud by to bylo jako velký tým, mohlo by to být prima, ale radši budu fandit.
Marie Pudichová
Sleduji to denně a už jsem navrhla vnučce, byla by pro, reprezentovat rodinu, ale nikdo jiný se nechce přidat. domnívám se, že se mnohý obává fiaska :-(. Co mne se týče, umím i prohrávat... Tak do toho, zatím mne berte jako náhradníka...
Eva Balúchová
Jé Danko a Helenko,to by bylo fajn.Zamlouvám si místo v první řadě.Ráda budu fandit.
Helenka Červenka
Danuško, ne že bych se o to zas až tak rvala, pokud bude víc zájemců, klidně přenechám, ale já bych do toho klidně šla. Prošla jsem kdysi u Ulma sítem v soutěži Kufr - nebo tak nějak - dnes má něco podobného Zedníček-Kurňa, co to je. Ale Ulm mě do soutěže nevybral. Taky jsem byla v Brně jako zájemce o Riskuj a taky neprošla do televizního výběru :-)
Marie Ženatová
Také se občas dívám na nějaké soutěže, ale různé kvízy a testy dělám určitě raději o samotě...
Květoslava HOUDKOVÁ
Docela se mi líbí soutěž "KDO TO VÍ?" - má zvláštní otázky i odpovědi. Dojem mi kazili jen Genzer a Suchánek (ty dva nemusím) - dobře, že už byli vystřídáni. Nejhorší je. když na TV Barrand. a Primě jsou zprávy, ČT 1 má ve stejném čase třeba zajímavou soutěž (ale á 1/2 TV sledovat nelze).
Naděžda Špásová
Aha, on je na fotce.
Naděžda Špásová
Danko, nemůžu říct, že bych nebyla soutěživá, naopak, vadí mi i hloupé hvězdičkování. Ale jsem dost velký trémista, takže bych před více lidmi toho moc neřekla. Tu soutěž uvádí Matonoha, aspoň si to myslím. Tak na tu nekoukám.
Zuzana Pivcová
Věřím, že by se někteří naši lidé zúčastnili. Já tedy ne, raději si dělám testy někde v klidu o samotě, když na mě nikdo nekouká. :-D
Alena Tollarová
Danko, o téhle soutěži slyším poprvé, vůbec nevím, o co jde. Ale zjistím si, kdy ji dávají a podívám se.
Květoslava HOUDKOVÁ
Já také ráda tuto soutěž sleduji (někdy jen opakování.) Do soutěž. týmu bych se nehlásila, ale obdobné = české soutěže - pro každého - bych vítala od naší redakce. Nikam nemuset jezdit (vzdálenost, čas) - otázky i odpovědi zde - by vyhovovalo mnoha čtenářům?