Co pomůže, když je příčina nemoci neviditelná
Ilustrační foto: ingimage.com

Co pomůže, když je příčina nemoci neviditelná

21. 2. 2017

Bolí vás často hlava? Máte zažívací potíže? Vaše pokožka se nadměrně mastí, nebo je extrémně suchá? Vrací se vám vyrážka, často se potýkáte s rýmou? Jste nervózní, nespíte a nechutná vám jíst? I vaše tělo pravděpodobně ničí „neviditelní“. Dá se s nimi snadno bojovat! Začněte co nejdříve.

Hrozba číhá na každém kroku
Na začátku si musíte uvědomit, že žijete v permanentním ohrožení. Současná doba je přeplněna nezdravými látkami, do těla se dostávají z jídla, vzduchu a třeba i z léků. Organismus se je sice snaží vylučovat, jenže jejich velké množství ulpívá ve střevech i v jiných orgánech. Proti komu je třeba vytáhnout do boje? Jsou to parazité, bakterie, viry, toxiny aj.

Boj není složitý!
Proti nebezpečným látkám v organismu se dá naštěstí bojovat snadno, ovšem je k tomu zapotřebí pravidelnost a silná vůle. Součástí vašeho života se musí stát detoxikace. Při ní se tělo pročistí zevnitř a vyplaví nebezpečné látky. Efekt v podobě vitality a pevnějšího zdraví se dostavuje téměř okamžitě.

 

5654343565.png

 

Jak efektně detoxikovat?
Začněte prevencí. Omezte konzumaci nezdravých tučných a sladkých jídel, do jídelníčku naopak zařaďte ovoce a zeleninu. Nemusíte je chroupat syrové, každé ráno bude veselejší, když si namícháte smoothie. Na pomoc přizvěte bylinky, skvělý je čaj z ostropeřce mariánského, smetánky lékařské a kopřivy. Doporučuje se také pravidelné pití zeleného ječmene. Minimálně jeden den v měsíci byste měli vydržet bez jídla. Pijte pouze vodu nebo bylinkové čaje. Bude to sice těžké, ovšem jen na poprvé. Každý další půst budete zvládat lépe.

Na trhu jsou také doplňky stravy pro detoxikaci organismu a proti parazitům. Je to například přípravek Detoxic, který obsahuje směs bylin. Význam detoxikace nepodceňujte. I když to není na první pohled vidět, vaše tělo je určitě také zahlceno a potřebuje očistu. Už po první očistné kúře (ať už zvolíte jakoukoliv metodu) vám bude lépe!  

Hodnocení:
(5 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.