Žena jako inspirace: Lisa Rinna
Ilustrační foto: pinterest.com

Žena jako inspirace: Lisa Rinna

5. 3. 2017

Tuto ženu je dobré znát kvůli jejímu účesu. V souvislosti s ním je totiž často užíván výraz ikonický. Znamená to, že někdo prostě zvolil účes, který mu sedí, drží se ho téměř celý život a inspiruje tak další ženy z celého světa. Právě to je případ této americké herečky.

Ano, tato dáma má dar, že je opravdu krásná a ještě si k tomu výrazně pomáhá možnostmi současné estetické medicíny. Za to ji některé ženy nemají rády. Na druhé straně je ukázkou sebejistoty a  stálosti. Ač se to právě na jejím typu nezdá, je konzervativní.

Celý život nosí téměř stejný účes, dopřává si jen minimální obměny. Kadeřníci a stylisté se shodují, že je to přesně ten účes, který sluší většině žen všeho věku. Vyvarovat by se mu měly jen ty, které mají hodně vlnité či kudrnaté vlasy, jinak stačí jen najít kadeřnici, která umí kvalitně stříhat. Protože základem tohoto účesu je kvalitní střih, pak už na údržbu není příliš náročný, byť to tak z obrázků nevypadá. Protože u tohoto stylu účesu určitá rozcuchanost nevadí, právě naopak. Je to střih, který omlazuje, ať je jeho nositelce čtyřicet nebo sedmdesát.

Lisa Rinna je americká herečka známá především z televizních seriálů a různých televizních šou. Nemá na svém kontě nějaké zásadní filmové role či ocenění, ve Spojených státech je však velmi známá a oblíbená. Zkrátka, typická hollywoodská herečka, která ví, kdy a kde se v pravou chvíli ukázat, aby zůstala obdivovaná a žádaná.

Jsou období, kdy ji společenské časopisy kritizují za to, že to tu a tam přepískla s botoxem či jinou úpravou. Ale co se týká účesu, to slyší jen samé pochvaly za to, že si někdy před třiceti lety našla svůj styl a zůstala mu věrná i v padesáti.

Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Elena Valeriánová
Titulní fotografie je velmi nelichotivá, nejvíce se mi líbí na první fotografii ve fotogalerii. Nikdy jsem ji v ničem hrát neviděla, je mi docela nesympatická. Chtěla bych ji vidět, když se odmaskuje a zůstane ji jen ta kačeří pusa. To musí být zážitek.
Ilona Kolářová
Začínala jako roztleskávačka a hrála v několika soap operách, např. Tak jde čas. Odtud si ji pamatuji, protože mě upoutala pusa, měla ji jako kačer Donald.
ivana kosťunová
Ten jemný melír také udělá své, ale jinak mě tato herečka příliš neoslovuje,
Zuzana Pivcová
Účes je pěkný a slušivý, ovšem hodí se jen z hustých kvalitních vlasů, takže jsme opět u problému, co s tím u těch, které hřívou neoplývají. Ale u hvězdy bych se ani nedivila, kdyby si k bohatosti účesu poněkud napomohla zahuštěním. Používá to řada představitelek showbusinessu i u nás.