Startuje fotosoutěž "Obrázky jara"
Ilustrační foto: Eva Jiříková

Startuje fotosoutěž "Obrázky jara"

2. 4. 2017

Jaro udeřillo vší silou, stromy začínají kvést, skalky a zahrady se brzy rozzáří barvami. Zachyťte jarní přírodu a vyšlete své snímky do naší nové fotosoutěže na téma "Obrázky jara".

Pravidla soutěže

Fotosoutěže se mohou zúčastnit všichni registrovaní čtenáři magazínu i60 (registrovat se můžete zde). Každý soutěžící může do soutěže vložit celkem tři snímky o velikosti 0,5 - 2 MB, a to prostřednictvím formuláře v sekci Soutěže. Podmínkou soutěže je vkládání výhradně autorských fotografií pořízených v průběhu letošního jara! (Upozorňujeme, že fotografie stažené z internetu či snímky z minulých let, budou ze soutěže vyřazeny). Ke každému snímku musí být uveden titulek a krátký popisek, kdy a kde byl snímek pořízen.

Všichni čtenáři budou moci kliknutím na palec vyjádřit, která z fotografií se jim líbí (k dispozici budou mít 20 hlasů, které budou moci rozdat libovolně vybraným snímkům, na jeden snímek bude možné dát maximálně 5 hlasů), pro výběr vítěze však nebude mít toto hodnocení vliv.

Soutěž bude trvat od dnešního dne do pátku 9. června, a to 12. 00 hod. Redakce vybere 2 vítězné fotografie, další dva snímky budou vybírat mezi sebou sami soutěžící, kteří v diskusích u článku s výsldky soutěže označí jméno autora a název snímku (nesmí označit svůj snímek). Vítězové, jejichž jména vyhlásíme v neděli 11. června, obdrží jako cenu velkokapacitní flashdisky.

Stejně jako u zimní fotosoutěže platí, že z vybraných fotografií vložených do soutěže budeme na konci roku sestavovat kalendář na rok 2018.

Těšíme se na vaše snímky a přejeme krásné fotografické úlovky!

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Ženatová
Díky moc za hezkou novou soutěž...
Jana Šenbergerová
Už se těším na ten příval jarní krásy.
Alena Tollarová
Pro ty co nemají odvahu zúčastnit se soutěže: nebojte se a ukažte svoje fotky. Získáte tím min. možnost vybírat vítěze.
Danuše Onderková
To bude zase pěkných fotek, jenom doufám, že si všichni přečtou pořádně pravidla...
Zuzana Pivcová
Těším se už teď, samozřejmě pouze jako "divák". :-)
Alena Tollarová
Hurá do rozkvetlé přírody!
Anna Potůčková
Tak tentokrát snad se zapojím a díky za každou soutěž, která tu je. Všem přeji krásné jarní fotografické úlovky !
Jitka Hašková
Už se snažím, samozřejmě ppřesně podle pravidel.
Elena Valeriánová
A je to tady! Stručně, jasně, srozumitelně! Jsem zvědavá kolik z nás se zase nebude řídit danými pravidly a tím se připraví o možnost soutěžit. DOBRÉ SVĚTLO.