Tip na výlet: nová soutěž magazínu i60 o digitální krokoměry!
Ilustrační foto: ingimage.com

Tip na výlet: nová soutěž magazínu i60 o digitální krokoměry!

9. 4. 2017

Krásné jaro vybízí k túrám, výšlapům, výletům či alespoň procházkám. Jistě je kolem vás spousta míst, která stojí za zhlédnutí. Seznamte s těmito místy naše čtenáře. "Tip na výlet" - to je soutěž portálu i60, která startuje právě nyní!

Pravidla soutěže

Soutěže se mohou zúčastnit všichni registrovaní čtenáři portálu i60 (registrovat se můžete zde). Každý soutěžní příspěvek musí být vložen prostřednictvím čtenářského profilu do rubriky Cestování a jeho součástí musí být také nejméně dvě vlastní fotografie (je nepřípustné vkládat fotografie stažené z internetu, povoleny jsou pouze fotografie vlastní či z domácího archivu). Každý soutěžící může do soutěže vložit maximálně tři příspěvky.

Obsahem příspěvku by měl být vlastní popis doporučovaného místa, a to v České republice nebo i v zahraničí. Popište, co bylo na navštíveném místě nejzajímavější, co stojí za to vidět, můžete také v daném místě doporučit ubytování, dobrou restauraci či kavárnu. Nezapomeňte také na atraktivní titulek (nadpis), který přiláká pozornost čtenářů. Jak by měl takový příspěvek vypadat? Inspirujte se u našich čtenářů, podivat se můžete například na tyto tipy na výlety: Do německého Pillnitz za krokusy i královnou kamélií či Pozvánka do Jeskyně Na Špičáku.

Soutěž potrvá do středy 31. května 2017. V neděli 4. června v podvečerních hodinách vyhlásíme tři vítězné příspěvky, jejichž autoři získají jako cenu digitální krokoměry. Posuzovat budeme jednak zvolené místo, obsah (jak byl příspěvek napsán), ale i kvalitu přiložených fotografií.

Další naše soutěže

Na svém výletě můžete získat také fotografické úlovky do naší další soutěže Obrázky jara. Bližší informace o této soutěži najdete na tomto místě. Jen opět upozorňujeme soutěžící - přečtěte si pozorně pravidla! Mnoho soutěžních fotografií již nyní pravidla nesplňuje!

Denně můžete soutěžit také ve vědomostním kvízu. Vylosovaným vítězem posledního týdne se stala paní Eva Šormová. A nově můžete soutěžit v sekci Produktové soutěže o pleťové masky Dermacol.

Milé čtenářky, milí čtenáři,
těšíme se na vaše soutěžní příspěvky a hlavně přejeme krásné toulky po krásách české vlasti!

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Květoslava HOUDKOVÁ
Z důvodu NEzdraví se už stávám NEturistkou - moje kroky už nestojí za měření, nefotím = soutěžit nechci. Často však využívám rubriku TIPY (k tomu určenou), abych "í"čko aktuálně informovala o akcích, výletech atd. - prostě o čem vím.
Anna Čípová
Blahopřeji p. Šormové. Já už vím, kam vás pozvu. Už na tom dělám, už na tom makám. Fotky připraveny, ještě napsat pár řádků. A to je problém, ale snad zvládnu brzy.
Hana Rypáčková
To jr vděčné tèma....
Mirek Hahn
Nejsem příliš soutěživý ale něco sesmolím, recipročně za tipy, které se mi hodí :-)
Eva Balúchová
Moc,moc se omlouvám!!!Chtěla jsem napsat,že vím,kam bych vás pozvala.Tak to dopadne když dělám víc věcí najednou.
Zuzana Pivcová
Krokoměr pro mě není, ale těším se na nejrůznější pozvánky na výlet. Třeba pak některý tip opravdu použiji.
Eva Balúchová
Tak to já vím kam bych vás poslala a doufám,že krokoměr budu ještě taky potřebovat,ale tady v takové konkurenci spisovatelů vím,že nemám šanci.Přesto to nevzdám.A těším se na další tipy na výlety.
Marie Ženatová
Také blahopřeji paní Šormové. Dcera i dospělá vnučka krokoměr mají, takže zkusím asi také soutěžit...
Elena Valeriánová
Mně by se krokoměr hodíl, ten co jsem si koupila byl šmejd a musela jsem ho vrátit. Jenže nevím, kam vás pozvat, když už jsem vše prokecla.
Jana Šenbergerová
Také blahopřeji a přemýšlím, jestli potřebuji krokoměr ...
Alena Tollarová
Blahopřeji paní Šormové. A teď už hurá na výlet!