Láska ztracená

Láska ztracená

18. 8. 2012

Láska, podivná to věc,
chvíli hřeje,
chvíli studí,
někdy nudí,
pak ztratí se nakonec!

Jak pára na hrncem najednou zmizí,
nehřeje,nestudí,
nenudí, neprudí,
dva lidé najednou,
jsou si tak cizí!

 

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jiří Libánský
Láska nikdy bezestopy nezmizí. Vzniká z touhy a časem se mění. Může se proměnit v něco, co už dva lidi k sobě i dále poutá. Nebo v něco, co už je nepoutá. Extrémní forma je potom nenávist. Ale to naštěstí u duševně vyzrálých osobností se většinou nestává.
Zuzana Pivcová
Hezky jsi to shrnula. Myslím hezky myšlenkově i umělecky. Sama realita v tomto smyslu je nehezká. Já na všechny své lásky vzpomenu ráda. Každá mi něco dala, i když pak skončila. Naštěstí (?) jsem s nikým, s kým jsme se odcizili, nemusela dál žít. Nejhorší je právě to postupné vychládání, jak sarkasticky řekla jedna moje známá, "vychcípávání" vztahu.
Jarmila Peerová
Správně jsi Jituško napsala,že láska je podivná věc ...je plachá,hned se schová,ale někdy přece jen vykoukne a usadí se..Pravdivé povzdechnutí,jasně napsané....