Hledáme modelku pro reklamní kampaň!
Ilustrační foto: ingimage.com

Hledáme modelku pro reklamní kampaň!

9. 5. 2017

Hledáme modelku ve zralém věku, cca 45–65 let pro image kampaň na výrobek HYDROfemin – vaginální gel, který zvlhčuje intimní prostředí a zároveň ho chrání a regeneruje. Jednalo by se o černobílou fotografii celého těla (nebudou vidět intimní partie!), fotografovat bude známá a uznávaná umělkyně Tereza z Davle.Fotografie bude použita na outdoor kampaň (billboardy, metro) a pro on-line propagaci.  

Náplň kampaně
Jedná se o image kampaň, kde budeme fotit čtyři ženy v různých životních obdobích, ve kterých HYDROfemin pomáhá:

Žena mladší – žena 25–35 let styl: normální žena, která nemá dokonalé tělo
Žena zralá  –  žena 4565 let, sympatická žena, se kterou by se cílová skupina ztotožnila.
Žena po porodu s dítětem  –  věk nerozhoduje.
Onkologicky nemocná žena – HYDROfemin velice pomáhá v této těžké situaci, neboť ženy, které podstupují léčbu, mají problém s velmi suchou sliznicí.

Fotografování proběhne v druhé polovině května v Českém Krumlově (odvoz a občerstvení bude zajištěno). Modelky budou honorovány. . Dalším bonusem bude Vaše krásná fotografie a možnost podepsat se pod projekt, jehož výtěžek půjde na podporu neziskové organizace Nadační fond onkologie pro 21. století.

Více informací poskytneme na osobní schůzce. V případě zájmu zašlete fotografii a krátké info o sobě na e-mail korinkovam@crs-company.cz, a to nejpozději do pátku 12. května 2017. Těšíme se na Vás!

 

 

 

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Určitě se přihlási dost žen v požadovaném věku. Já v žádném případě nepřicházím v úvahu, nesplňuji podmínky. I kdyby, nevkusnà TV reklama, kde žena v teplácích přemýšlí o tom, co se děje s její vaginou, by mne odradila. Fotky budou jistě nádherné, ale jak píši, intimnosti na veřejnosti se mi nelíbí.
Eva Balúchová
Paní Tereza má krásné fotky,umí fotit.Určitě bude vybraná modelka s akcí spokojená.