Pohádkové krajinky ze sukulentních rostlin
Foto: autorka

Pohádkové krajinky ze sukulentních rostlin

18. 5. 2017

Rozhodla jsem se užít si odpoledne v botanické zhradě Na Slupi. Netušila jsem. že tam najdu krásnou výstavu s poetickým názvem "Pohádkové krajinky ze sukulentních rostlin". Výstava přímo předčila svůj název. Hodně jsem toho nafotila a doufám, že se vás moje fotky potěší. Výstava trvá do 28. května.

Hodnocení:
(5 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Csanádiová
Nádherná pastva pro oči.
Věra Ježková
Sukulenty nemusím, ale tyto fotografie se mi moc líbí. Kdysi dávno jsme v práci dali staršímu, námi ne příliš oblíbenému, kolegovi k narozeninám kaktus, do něhož jsme nahoře zapíchli jeden sušený květ. „Zbaštil“ nám to, že kvete.
Zdenka Jírová
To jsou nádherné obrázky. Sukulenty jsou vhodné květiny do menších bytů a nepotřebují příliš místa ani obsluhy. já jsem si vytvořila malou skalku zre staré polévkové mísy, bílých kamínků a pár škebliček od moře. Fotku mám na DB. Je to hezké a vejde se i na parapet v zimních měsících. Teď ji mám na balkoně.
Marie Seitlová
Jitko, tak to bylo pokoukání. Moc děkuji za krásné fotky krásných sukulentů. Obdivovala jsem i misky ve kterých rostou. Moc děkuji, nádhera.
Hana Rypáčková
Je to má oblíbená Botanická "při ruce" a bývají tam tyto krásné minikrajinky ....
Marie Novotná
To je nádhera.
Lenka Hudečková
Přenádherné fotky, pane jo. Tolik sukulentů jsem najednou ještě neviděla :-)
Jana Šenbergerová
Parádní fotodokumentace s čitelnými vtipnými popiskami. Tam bych si určitě vybrala. A ten Žanek Husůj v Pakostnici ...
Zuzana Pivcová
Od té doby, co existuje trojská botanická zahrada, tak tu původní Na Slupi trochu zanedbávám, ale je pravda, že svými tematickými výstavami někdy velmi mile překvapí. Viz i tyhle snímky!!