Hlídejte zdraví celé rodiny s mobilní aplikací
Ilustrační foto: ingimage.com

Hlídejte zdraví celé rodiny s mobilní aplikací

23. 5. 2017

Ohlídat zdraví celé rodiny je někdy nadlidský úkol. Kdo si má pořád pamatovat, kdy mají děti zubaře, jaké prášky má babička brát či kdy jste se objednali s pejskem k veterináři? Zdraví je přitom to nejdůležitější, co máme, takže pokud nezvládnete tyhle záležitosti hlídat sami, je lepší je svěřit někomu zodpovědnějšímu. Třeba mobilní aplikaci.

Mobilní aplikace Family Care, která je dostupná jak na platformu iOS, tak pro Android, hlídá vše důležité ohledně zdraví celé rodiny. Zdarma je k dispozici až pro pět členů, takže si ji všichni můžete nainstalovat a sdílet mezi sebou svá zdravotní data. Budete tak mít veškeré informace na jednom místě.

Co všechno aplikace řeší za vás?
Lze do ní zadávat prodělané nemoci, léčby, aktuálně podávané léky, alergie, úrazy a operace, krevní skupinu apod. Taky umí upozornit na naplánované vyšetření u lékaře nebo preventivní prohlídku. Vás nebo celou vaši rodinu dokáže informovat SMS zprávou či e-mailem o všem důležitém.

Proč je výhoda mít tohle všechno v telefonu?
V mobilu dnes máme kde co – seznam nákupu, narozeniny přátel, naplánované schůzky. Je hezké mít o všem přehled a především to nosit neustále u sebe. S Family Care kdykoliv zjistíte, nejen kdy máte jít na preventivní prohlídku, ale také zda nemají vaši blízcí nějaké zdravotní potíže. Údaje se do systému sice musí zadávat ručně, nicméně jde to i přes webové rozhraní. Aplikace Family Care, Vám také zasílá novinky, zajímavosti a rady ze světa zdraví. Aplikace je dostupná v několika jazycích a nechybí čeština, takže nemusíte mít vůbec strach.

Ovládání je intuitivní, poradí si s ním všechny věkové kategorie. A ještě jeden bonus by bylo dobré zmínit. Svá zdravotní data nosíte sice v aplikaci Family Care neustále při sobě, ale lze je zabezpečit PIN kódem, aby byla v bezpečí v případě ztráty telefonu. Přece jenom se jedná o citlivé údaje. Více o aplikaci najdete na family-care.mobi.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Zavřít reklamu