Čas nezastavíš

Čas nezastavíš

22. 8. 2012

Vzpomínání u fotek z dob útlého dětství až po dobu součastnou bývá plné emocí. Při některé fotce slza ukápne,některá vyvolá úsměv na tváři.

Každá fotka vyvolá spousty vzpomínek. Na dětství, na nové kolo, na nové šaty, na první lásky, na svatbu, narození dětí, jejich dětství, jejich lásky a manželství. Pak na příchod každého vnoučátka. To už jsem měla foťák ,a tak se plnila alba fotečkami vnoučat od narození až po dnešek. Starý foťák nahradil nový a album na fotografie nahradila složka v počítači a fleška. Vnoučata vyrostla, nejstarší vnuk už vydělává, z jedné vnučky je zdravotní setřička, druhá půjde na výšku, třetí do učebního oboru. Nejmladší vnuk ještě chodí do základky.

Tak všechno uteklo a zůstávají jen vzpomínky a dům je rok od roku prázdnější. Když se podaří a sejde se celá rodina, dochází i na alba s fotkami, vzpomínáme, a tak to má být. Čas je neúprosný a zastavit ho nelze.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Práglová
Máš pravdu,čas nezastavíš.Ale pokud má člověk na co vzpomínat,pak je vše v pořádku,ne???Díky za Tvé vzpomínky.
Nina Šachová
Taky jsem pro. Moc ráda si prohlížím fotky. Jen mi to bude chvíli trvat, musí mi s tím pomoci děti, nemám tiskárnu ani kopírku. Už se těším, kdo sem vloží první "nášup".
Růžena Antlová
Zuzko skvělý nápad jestli se z Vás někdo přidá a vytvoří takové vzpomínkové album fotek od mládí až po součastnost bude to zajímavé.
Zuzana Pivcová
A co kdybychom se nějak domluvily (nebo domluvili) a udělali si tu malou výstavku Portrétů?
Jitka Chodorová
Opravdu dobrý nápad,snad nám všem připomíná i naše mládí.
Zuzana Pivcová
Ráda vidím starší fotky svých známých, ne, abych vnímala, jak stárneme, ale je to odraz doby, povahy, duševního rozpoložení. Jsem ráda, že jste je sem dala. Díky.