Čas nezastavíš

Čas nezastavíš

22. 8. 2012

Vzpomínání u fotek z dob útlého dětství až po dobu součastnou bývá plné emocí. Při některé fotce slza ukápne,některá vyvolá úsměv na tváři.

Každá fotka vyvolá spousty vzpomínek. Na dětství, na nové kolo, na nové šaty, na první lásky, na svatbu, narození dětí, jejich dětství, jejich lásky a manželství. Pak na příchod každého vnoučátka. To už jsem měla foťák ,a tak se plnila alba fotečkami vnoučat od narození až po dnešek. Starý foťák nahradil nový a album na fotografie nahradila složka v počítači a fleška. Vnoučata vyrostla, nejstarší vnuk už vydělává, z jedné vnučky je zdravotní setřička, druhá půjde na výšku, třetí do učebního oboru. Nejmladší vnuk ještě chodí do základky.

Tak všechno uteklo a zůstávají jen vzpomínky a dům je rok od roku prázdnější. Když se podaří a sejde se celá rodina, dochází i na alba s fotkami, vzpomínáme, a tak to má být. Čas je neúprosný a zastavit ho nelze.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.