Horory na dobrou noc
ilustrační foto: pixabay.com

Horory na dobrou noc

12. 7. 2017

S oblibou se dívám na tyhle televizní noční horory. Po nich se mi pak zdají krásné a povznášející sny. Zvláště ty americké horory jsou uklidňující, na dobrou noc a dopřejí sladké snění.

Tentokrát se to ale první prvomájovou noc nějak nevydařilo. Dávali dva britské, prvotřídní světové krváky, Doktor Jekyll a pan Hyde, dále pak Jacka Rozparovače.

Ten první byl jen trochu napínavý, škrcení a házení jednoho kluka z mostu, a za bouře, do rokle. Ani to padouch nakonec nedokončil, raději klučinovi zaplatil, jedinou mincí!

Druhý film Rozparovač, byl šťavnatější. Napětí u diváka udržoval až do konce. Rozparovač třeba v něm napsal policii dopis, že z jedné, jím zavražděné londýnské prostitutky, si uvařil její jen jednu ledvinu a moc si prý na ní pochutnal!

Zamyslel jsem se nad obsahem mé májové domácí ledničky, s obsahem jídla na druhý květen. Také tam mám k jídlu na zítra ledvinky (ale jenom ty vepřové)! Přešla mě na ně chuť! Nakonec jsem je spláchl do záchodu a připravil si knedlíky, ale jenom švestkové!

 

             

 

Můj příběh
Hodnocení:
(3 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - čtvrtý týden <p>Aby byly vaše peníze v&nbsp;bezpečí se postará Garanční systém finančního trhu. Vyzkoušejte si Vaše znalosti v&nbsp;oblasti pojištění vkladů. Vítěz tohoto speciálního týdenního kvízu zaměřeného na finanční gramotnost, získá i speciální cenu!&nbsp;</p>
AKTUÁLNÍ ANKETA