Fotohádanky /7
Foto: autorka

Fotohádanky /7

17. 7. 2017

Minule mě dostaly odpovědi Jarky. Nejvíc jsem se nasmála, když na detail plata na vejceimg-7439.jpg napsala, že je to ručně háčkovaný ubrus na kulatý stůl. Chceš si lámat hlavičku? Tak jsou tu další špeky. Jako nápovědu bych mohla říct, že jsem si od plotny jen tak odskočila s foťákem :-) Tak si napiš tipy...a dole je odtajnění.

img-7699-1.jpg

1

 

img-7615-2.jpg

2

 

img-7660-1.jpg

3

 

img-7664.jpg

4

 

img-7597.jpg

5

 

kopretina1.jpg

6

 

Hádej, hádej, hadači,

bystré oko nestačí.

Chceš-li objekt odhalit,

musíš mozek zapojit.

A teď roluj, roluj dolů,

zasmějeme se pak spolu.

Kdo

chce

vědět

co

to

je?

Za domem nám složili trámky na opravu střechy. Doma jsem umyla nádobí drátěnkou, vyfotila kopretinu, šišku /takovou nějak divně okousanou/ a holubí pérečko, co jsem venku u domu našla, mezitím se doma dusila zelenina a pěkně orosila poklici. Hlavně, že jsem nefotila moc dlouho...to bych pak mohla dát černý škvarek - hádej, co jsem vařila?

img-7701.jpg   img-7616-1.jpg   img-7662-1.jpg

 

img-7663.jpg   img-7600.jpg   img-7666.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Tak jsem uhodla dřevo a drátěnku. A v hrnci se vařily brambory.
Helenka Červenka
Vždyť se to neznámkuje :-) A je vidět, že představivost máme každý jinou :-)
Jaroslava Handlová
Helo, už to vidím, jak se zase chechtáš nad našimi, resp. mými odpověďmi. Cos vařila, to už raději ani netipuji. Vím s určitostí, že to bylo maso!
Jaroslava Handlová
1. vršek velkého kartáče s kovovými drátky po vrchu (mezi námi - vypadá to zfušovaně), 2. drátěnka na nádobí, 3. tyhle potvory doma nechovám - chcíplý brouk?, 4. od plotny jsi asi odskočila k žehlení nějakého prádla, 5. skleněná výplň dveří, 6. oko cizokrajného ptáka
Dagmar Bartušková
1/ laťky - dříví, 2/ drátěnka, 3/ pouzdro nějakého semene, 4/ část brku, 5/ skleněná výplň u dveří, 6/ střed měsíčku - byliny
Eva Mužíková
1 dřevo 2 drátěnka 3 netuším 4 seno zabalené do fólie, dál netuším, nakouknu
Alena Vávrová
Dřevo...
Alena Vávrová
Vidím oprac. řevo, plet. drátěnku, něčí drápy?, nevím, sklo do dveří, střed květiny. Cos vařila? Já teď vařím pořád nové brambory, tak ty asi také :-P .
Hana Rypáčková
Dříví,drátěnka, semeno, peří, sklo,slunečnice ..
Zuzana Pivcová
My jsme se tu "na jihu" poradily s Marcelou a většinu tipuje ona, já jsem bez fantazie. Tedy - fototapeta , drátěnka na nádobí, část nějaké exotické rostliny, ptačí pero, skleněná výplň dveří, prostředek květu kopretiny či podobné.