Hubnoucí program aneb jídelníčky na míru
Ilustrační foto: pixabay.com

Hubnoucí program aneb jídelníčky na míru

30. 7. 2017

Taky patříte mezi ty, kteří se snaží celý život zhubnout, ale dílo se nedaří? Někdo by asi řekl, vítejte v klubu! Věčný boj s nadváhou potřebuje něco jiného než jen perfektně sestavený jídelníček. Kde chybí silná vůle, je vše ztraceno. Lidé se mylně domnívají, že jim pomůže dobrá rada lékaře anebo menu sestavené podle odborníka. Kdy už konečně pochopí, že to je pouhá vstupenka k úspěchu? V našem případě k štíhlé postavě a tím pádem i vyššímu sebevědomí. Prostě si řekněte jednou pro vždy chci zhubnout a pracujte na sobě každičký den!

Motivace musí být na prvním místě
Lidé chtějí zhubnout především kvůli něčemu a někomu, ale ne kvůli sobě. Ideální postava zvýší sebevědomí a otevře dveře k dříve nenaplněným možnostem, lepším pracovním pozicím, vysněnému partnerovi, sexy vzhledu a nakupování v běžných velikostech. Když se rozhodnete pro správný jídelníček na zhubnutí, uděláte první krok. Jeho dodržování je však stěžejní. Get Fit Online je nový produkt, který usnadní hubnutí. Jednoduše se zaregistrujete a bude vám předložen jídelníček na míru. Pokud si myslíte, že to je vše, velice se mýlíte. 

Na míru vašim požadavkům
Každičký uživatel dostane jídelníček sestavený dle svých možností. Samozřejmě si můžete vybrat mezi standardem či pestrou formou. To se odvíjí od ekonomické situace uživatele. Počítejte s přesně uvedenými gramážemi. Zkrátka a dobře, koupíte si jen to, co musíte. Dle potřeby získáte cenné rady a motivaci. Součástí programu jsou také cvičební videa, protože sport k vysněné postavě prostě patří. Ať už se rozhodnete pro lehké cviky anebo těžší zátěž, budou vám dveře otevřené. Nemusíte chodit do posilovny, protože se tam plně neuvolníte a stydíte se za svou postavu. Doma budete sami a užijete si volnost pohybu naplno.

Dejte šanci produktu na www.getfitonline.cz a šetřete peníze za výživového poradce, posilovny a fit centra. A to nejlepší na závěr. Tento program můžete vyzkoušet zdarma!

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.