Sledujte programy ČT1 a ČT2 zpětně přes internet
Ilustrační foto: pixabay.com

Sledujte programy ČT1 a ČT2 zpětně přes internet

22. 8. 2017

Utekl vám v televizi nějaký pořad, který jste chtěli vidět? Nebo vám přijde, že ty nejlepší filmy vysílají pozdě v noci, kdy už musíte spát, abyste zase ráno vstali? Nemusíte se vázat na pevný program, podle nějž se řídí televize. Na internetu se dají pořady zhlédnout i zpětně. Počítač vám dává spoustu možností. Můžete přes něj komunikovat se svými blízkými, číst nejnovější zprávy či sledovat televizi. Ptáte se, proč byste se dívali na televizi na počítači, když vám na stěně v obývacím pokoji visí velká obrazovka? Důvodem je možnost pouštět si různé pořady nezávisle na čase.

Pusťte si, co dávali před týdnem
Pokud vám v televizi uteče nějaký dobrý film, pomoc je poměrně jednoduchá. Na internetu funguje spousta webových stránek, kde se lze na filmy zdarma online dívat. Horší je to v případě autorských seriálů a pořadů, které nejsou vysílané jinde než na konkrétní televizní stanici. Ty se zpravidla nedají dohledat tak snadno. Můžete se na ně ale podívat na webu Spustit.cz. Spustit.cz je web, který umožňuje sledovat pořady z desítek televizních programů. Najdete zde nejen české stanice, ale také slovenské a britské, což je další výhoda – ty si na televizi v obývacím pokoji jen tak nenaladíte, nespoléháte-li na satelitní vysílání. Programy tady lze sledovat jak v reálném čase, tak zpětně – připravený je třeba ČT1 archiv.

Zhlédněte ČT1 a ČT2
Kromě jiného je možné na webu najít ČT1 a ČT2 archiv. Bez problémů si zde pustíte i pořady, které se v televizi vysílaly již před měsícem. V programu se dá vyhledávat buď podle data, nebo dle abecedy. Na vybraný pořad pak pouze kliknete, otevře se vám přehrávač a video se spustí. Víte, co je také velkou výhodou internetového přehrávání? Nemusíte sledovat reklamy a pauzu si uděláte, kdykoliv budete chtít. Video lze pozastavit. Případně můžete kousek zhlédnout dnes a zbytek dokoukat zítra. Sledování televize online má své výhody.

Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.