Proč se ze mne stal na "stará kolena" spisovatel?
Foto: autor

Proč se ze mne stal na "stará kolena" spisovatel?

31. 8. 2017

Neděste se, spisovatel může být i amatérský vypravěč, jako jsem i já. Doby, kdy naši dědečkové a babičky sedávali celou zimu u kamen a okolo nich byly jejich děti a vnoučata, hltající jejich životní příběhy a moudra, je nenávratně pryč. Přitom jsme každý z nás prožili zajímavé životy, a když ne my, tak naši rodiče, sourozenci, kamarádi či známí. No, a je škoda o nich nevyprávět ten jejich příběh a třeba na něm poučit jiné, aby neudělali stejnou chybu.

Celý život jsem pracoval s lidmi a vyslechl jsem stovky lidských osudů jako policista i jako majitel seznamovací cestovní agentury. I můj život byl plný zvratů a zajímavostí, které jsem zachytil ve svých knihách. Každý, kdo zvládl v minulosti klávesnici psacího stroje, jistě zvládne i klávesnici počítače a může začít psát. Za tři roky jsem již získal přes tisíc čtenářů svých knih. Knihy vydávám jak v tištěné, tak i v elektronické podobě. Ano, čtečka knih i nejnovější mobily můžou ve své paměti uložit desítky a stovky knih v elektronické podobě a vy si je můžete kdykoli začít číst :-). Je prostě jiná doba a je jen na nás, zda s ní půjdeme nebo zůstaneme v té své.

Každému rád pomohu či poradím, pokud se rozhodne jít mou cestou. Mohu vás ujistit, že se rozhodně v důchodu nebudete nudit!

 

     

Hodnocení:
(5 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lidmila Nejedlá
Zaujala mne už první věta: Neděste se, spisovatel... se spisovateli se roztrhl v posledních letech pytel, zvláště se seniorskými spisovateli. Ráda si od vás něco přečtu, tím spíš, že jsme z jednoho kraje.
Věra Ježková
Našel jste si hezkou zábavu. V důchodu se rozhodně nenudím, mj. i díky tomuto portálu. Čtečku jsem odmítla jako zamýšlený dárek k Vánocům. Kniha je kniha.
Blanka Macháčková
Cvičně jsem si pro rodinu vydala knížečku "Rána" a občas na stránkách i60 z ní něco zveřejňuji. Vydat ji větším nákladem by mě asi finančně vyčerpalo:). Obdivuji vás.
Drahomíra Stínilová
Taky jsem takový váhavý střelec. Poezie, próza, pohádky. Všechno rozepsané. Zajímalo by mě řešení grafiky obálek.
Jana Šenbergerová
A o tom to je. Najít si, co mě baví a věnovat se tomu.
ivana kosťunová
Možná bych měla zajímavý námět k vydání - v tom případě je dobré vědět, kam se obrátit
Zuzana Pivcová
Vaši podnikavost chválím. Věřím, že máte hodně o čem vyprávět. Já sama se k vydání své knížky (veršů) nedokopu. :-)