Proč se ze mne stal na "stará kolena" spisovatel?
Foto: autor

Proč se ze mne stal na "stará kolena" spisovatel?

31. 8. 2017

Neděste se, spisovatel může být i amatérský vypravěč, jako jsem i já. Doby, kdy naši dědečkové a babičky sedávali celou zimu u kamen a okolo nich byly jejich děti a vnoučata, hltající jejich životní příběhy a moudra, je nenávratně pryč. Přitom jsme každý z nás prožili zajímavé životy, a když ne my, tak naši rodiče, sourozenci, kamarádi či známí. No, a je škoda o nich nevyprávět ten jejich příběh a třeba na něm poučit jiné, aby neudělali stejnou chybu.

Celý život jsem pracoval s lidmi a vyslechl jsem stovky lidských osudů jako policista i jako majitel seznamovací cestovní agentury. I můj život byl plný zvratů a zajímavostí, které jsem zachytil ve svých knihách. Každý, kdo zvládl v minulosti klávesnici psacího stroje, jistě zvládne i klávesnici počítače a může začít psát. Za tři roky jsem již získal přes tisíc čtenářů svých knih. Knihy vydávám jak v tištěné, tak i v elektronické podobě. Ano, čtečka knih i nejnovější mobily můžou ve své paměti uložit desítky a stovky knih v elektronické podobě a vy si je můžete kdykoli začít číst :-). Je prostě jiná doba a je jen na nás, zda s ní půjdeme nebo zůstaneme v té své.

Každému rád pomohu či poradím, pokud se rozhodne jít mou cestou. Mohu vás ujistit, že se rozhodně v důchodu nebudete nudit!

 

     

Hodnocení:
(5 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA