Zveme vás na WINE&ART. Už tuto sobotu!
Ilustrace: Jiří Slíva pro WINE&ARTPRAGUE

Zveme vás na WINE&ART. Už tuto sobotu!

6. 9. 2017

V sobotu 9. září od 10.00 hodin se uskuteční druhý ročník akce WINE&ART. Návštěvníci budou mít možnost ochutnat víno několika proslulých vinařství a navštívit několik galerií v centru Prahy. V nich budou přítomni jak výtvarní umělci, tak i galeristé, kteří zájemce seznámí s trendy výtvarného umění a s programem konkrétních výstavních síní.

Partnerem akce WINE&ART PRAGUE je portál i60, a proto naši čtenáři obdrží slevu 20%. K té se dostanou tak, že na www.vinoaumeni.cz napíší jména osob s heslem i60 a na výdejním místě v Karolínu (vchod z ul. Železné), v den akce 9. září získají vouchery za 230 korun na své jméno pod heslem i60. Na zákaldě těchto voucherů bude možné navštěvovat níže uvedené galerie a ochutnávat desítky druhů skvělých vín.

Zveme vás na jedinečnou akci, kde budete mít příležitost potkat se s malíři a grafiky a také se someliéry. Můžete po centru Prahy putovat se skleničkou v ruce obdobně jako na různých vinařských stezkách, které protínají Českou republiku.

 

Seznam galerií:

Karolinum (CheckPoint), www.cupress.cuni.cz

Lapidárium Betlémské kaple (CheckPoint), www.suz.cvut.cz

Galerie U Betlémské kaple, www.galerieubetlemskekaple.cz

Muzeum Karlova mostu, www.muzeumkarlovamostu.cz

Galerie u Zlatého kohouta, www.guzk.eu

Galerie LA Femme, www.glf.cz

Galerie a aukční síň Vltavín, www.auctions-art.cz

Galerie Moderna, www.galeriemoderna.cz

Galerie Lapidárium, www.barok.cz

Galerie Nová síň, www.novasin.org

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.