Buďte "Profibabi" - nabídněte rodinám hlídání dětí
Ilustrační foto: ingimage.com

Buďte "Profibabi" - nabídněte rodinám hlídání dětí

20. 1. 2018

V České republice jsou tisíce rodin i svobodných matek, které hledají výpomoc při hlídání dětí. Jde buď o předškoláky, jejichž maminky se vrátily po mateřské dovolené zpět do zaměstnání, ale i děti školního věku, pro které hledají rodiče doprovod ze školy domů či na kroužky. Rodiny často hledají náhradní babičky, které mohou děti pohlídat, pomoci s doučováním a třeba i zastat vybrané domácí práce – vyžehlí prádlo, upečou koláč, vyvenčí psa apod.

Na druhé straně je tisíce žen v penzi a také vdov, které by rády využily příležitosti dostat se do společnosti, vypomoci rodinám s dětmi a samozřejmě finančně si přilepšit pravidelným či příležitostným hlídáním, doučováním či úklidem.

„Profibabi“, nový projekt portálu i60, tyto dvě skupiny propojuje – pomáhá rodinám najít spolehlivého a zkušeného společníka pro chvíle, kdy rodiče nemohou hlídat, a ženám v seniorském věku umožňuje být stále aktivními a společensky prospěšnými.

Jak Profibabi funguje?

Jste-li seniorkou a chcete nabídnout své služby rodinám, musíte se nejprve zaregistrovat a přihlásit na portále i60.cz a dále vyplnit příslušný registrační formulář se základními údaji o své osobě. Poté můžete na stránce Profibabi vkládat své inzeráty s konkrétními nabídkami, které budou  k dispozici pro zájemce ze strany rodin. Vkládání inzerátů pro Profibabi je nyní ZDARMA.

Pokud jste rodičem a hledáte pro svou ratolest hlídání, doučování anebo ženu pro vybrané domácí práce, můžete si také vložit inzerát s poptávkou (po úhradě poplatku ve výši 200 Kč), nebo odpovědět na vybraný inzerát, který vyhovuje vašim požadavkům. Pro vkládání inzerátu musíte být registrováni a přihlášeni na i60.cz.

Staňte se Profibabi

Jste v důchodu, máte čas, chcete se dostat do společnosti a ještě si přivydělat? Staňte se Profibabi! Aktivita je v seniorském věku nejdůležitější.  Proč sedět doma a naříkat, že nemáte v důchodu příležitost s někým si popovídat. Právě Profibabi vám tuto přílležitost nabízí. Můžete pomoci mladým rodinám i sobě. Právě kontakt s lidmi a ještě k tomu s mladou generací udržuje lidi v seniorském věku v dobré psychické kondici.

Hlídání, doučování dětí, ale i výpomoc s domácími pracemi hledají rodiny po celé České republice. Nabídnout své služby proto mohou na Profibabi  i ženy z menších měst.

Máte zájem stát se Profibabi? Klikněte na tento odkaz.

 

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zdenka Jírová
Vlastní vnoučata jsem hlídala jak bylo potřeba, ale vydělávat si tím bych nechtěla. Je to velká zodpovědnost, čert nikdy nespí a trnula bych hrůzou, aby se jim něco nestalo.
Libor Farský
To je skvělý nápad !
Jarmila Jakubcová
V našem plzeňském Totemu máme podobný projekt "Hlídací babička". Bohužel nesekal ses velkým zájmem ze strany našich seniorek. Musí být vyřešeno nap. pojištění tzv. babičky a další náležitosti. Jak třeba řešit škodní záležitosti, které mohou vzniknout atd.Vš má svá pozitiva ale i negativa. Nakonec naše "babičky" raději hlídají Vietnamcům jejich děti za úplatu. Prý se jim to více vyplácí. Nevím zda je to tak lukrativní, nezkoušela jsem to.
Karel Hyndrák
Portál www.dama,cz nám konkuruje s babiboxem: http://foto.dama.cz/foto.php?f=1024596
Zuzana Pivcová
Před lety jsem (rouhačsky) prohlašovala, že než ještě někdy učit, to raději na pracák. Teď mě někdy napadne, že bych cvičně nějakou soukromou výuku němčiny vzala. K jinému se nehodím, ale zatím nevím. :-)