Něco výrazného na krk. Proč ne?
Ilustrační foto: pinterest.com

Něco výrazného na krk. Proč ne?

17. 10. 2017

Velký, pozornost poutající náhrdelník? Nebo decentní nenápadný? To je téma, které dělí starší dámy na dva tábory. Část žen tvrdí, že se výrazné ozdoby ve vyšším věku nosit nehodí. Jiné naopak zastávají názor, že právě zralost je období, kdy ženě velké pozoruhodné kusy kamenů či kovu sluší nejvíce.

Velké designové šperky samozřejmě nejsou vhodné pro každou ženu. Vzít si je, to chce trochu odvahy, sebejistoty a zkušeností s laděním oblečení a ozdob. Výsledkem může být směšná přeplácanost. Zároveň tak může být výsledkem úžasná kombinace jednoduchosti a extravagance. Kdo však přece jen chce zkusit něco výrazného, může se inspirovat dámami, které sázejí na náhrdelníky.

Mnoho stylistů tvrdí, že právě ve vyšším věku jsou zajímavé velké šperky na krku  vhodné, protože odpoutají pozornost od nedokonalostí. Může jít o velký zajímavý náhrdelník k  jednoduché bílé košili. Může jít o velký kámen na řetězu či šňůrce nošený přes minimalisticky jednoduchý černý či béžový svetr, ať už s rolákem nebo do véčka. Může jít o dlouhou několikrát omotanou šňůru perel nebo výraznou kovovou obruč obepínající krk. Možností je mnoho a kdo se jich bojí nebo mu dosud nebyly sympatické, může se podívat na následující příklady.

Samozřejmě to neznamená, že by teď všechny ženy měly vyrazit s mohutnými kusy něčeho na krku, když ve skrytu duše preferují jemňoučké nenápadné řetízky nebo je nošení šperků vůbec nebaví. Protože sebevědomá a dobře oblečená dáma se už dávno naučila, že móda nemá být diktátem, ale hrou a inspirací

Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA
AKTUÁLNÍ ANKETA

Co vám v současné době nejvíce chybí (odpovědět můžete na tři z níže uvedených možností, které považujete za nejdůležitější)

Kontakt s rodinou

11%

Kontakt s přáteli

11%

Více pohybu

10%

Dobrá nálada

9%

Léky

7%

Potraviny

8%

Pozitivní zprávy

11%

Nějaká naděje

9%

Větší podpora ze strany státu

7%

Větší podpora ze strany města/obce

7%

Roušky

9%