Žena jako inspirace: Valerie Ramsey
FOTO: pinterest.com

Žena jako inspirace: Valerie Ramsey

22. 10. 2017

Modelka, autorka mnoha článků, mluvčí přednášející na akcích týkajících se ženských práv. Tato dáma je ve světových magazínech zařazována mezi nejvlivnější ženy současnosti ve věku nad sedmdesát let. 

Když  překročila sedmdesátku, objevila se v reklamní kampani na jeden wellnes rezort v Palm Beach na Floridě. Což je skvělá zpráva, protože doposud takový byznys získávaly modelky velmi mladé. Jenže kdo si především dopřává wellnes pobyty, lázně, plavání v bazénu? No přece lidé středního a vyššího věku. Takže Valerie je se svou skvěle udržovanou postavou a přirozeným vzhledem přímo ideální představitelkou pro podobné projekty a důkazem, že se ženy vyššího věku objevují v reklamách čím dál častěji.

Ovšem nejen proto je dobré ji znát. Modeling je jen jedna z jejich aktivit. U jejího jména se často objevuje slovní spojení: motivační řečník. Valerii si totiž často zvou organizátoři různých konferencí a akcí na podporu práv žen a na podporu zdravého stárnutí. Umí dobře mluvit o tom, jak je důležité, aby žena neztratila sebevědomí a sebeúctu, ať je jí třicet nebo osmdesát. Japonská verze prestižního časopisu Voque ji například zařadila mezi dvanáct nejvlivnějších žen světa, které si užívají život ve věku, kdy dříve bývaly ženy považovány za babičky, které mají vše za sebou. Právě v Japonsku je toto téma aktuální, protože se tam lidé dožívají nejvyššího věku ve velmi dobré kondici.

Světlovlasá Valerie je tam považována za exotickou a obdivuhodnou. Působí také jako editorka amerických časopisů specializujících se na čtenáře vyššího věku a napsala několik knih o tom, jak zůstat v dobré psychické a fyzické kondici co nejdéle. Kromě toho, že jde o dámu akční a moudrou, také vypadá skvěle a má svůj styl. Takže může být malou či velkou inspirací. 

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

AKTUÁLNÍ ANKETA

Budete letos hlídat vnoučata více než v předchozích letech? (Vzhledem k omezenému cestování do zahraničí)?

Ano, budu mít vnoučata na delší dobu než loni

25%

Ještě nevím

21%

Ne, bude to přibližně stejné jako v předchozích letech

27%

Vnoučata o prázdninách už delší dobu nehlídám

27%