Žena jako inspirace: Valerie Ramsey
FOTO: pinterest.com

Žena jako inspirace: Valerie Ramsey

22. 10. 2017

Modelka, autorka mnoha článků, mluvčí přednášející na akcích týkajících se ženských práv. Tato dáma je ve světových magazínech zařazována mezi nejvlivnější ženy současnosti ve věku nad sedmdesát let. 

Když  překročila sedmdesátku, objevila se v reklamní kampani na jeden wellnes rezort v Palm Beach na Floridě. Což je skvělá zpráva, protože doposud takový byznys získávaly modelky velmi mladé. Jenže kdo si především dopřává wellnes pobyty, lázně, plavání v bazénu? No přece lidé středního a vyššího věku. Takže Valerie je se svou skvěle udržovanou postavou a přirozeným vzhledem přímo ideální představitelkou pro podobné projekty a důkazem, že se ženy vyššího věku objevují v reklamách čím dál častěji.

Ovšem nejen proto je dobré ji znát. Modeling je jen jedna z jejich aktivit. U jejího jména se často objevuje slovní spojení: motivační řečník. Valerii si totiž často zvou organizátoři různých konferencí a akcí na podporu práv žen a na podporu zdravého stárnutí. Umí dobře mluvit o tom, jak je důležité, aby žena neztratila sebevědomí a sebeúctu, ať je jí třicet nebo osmdesát. Japonská verze prestižního časopisu Voque ji například zařadila mezi dvanáct nejvlivnějších žen světa, které si užívají život ve věku, kdy dříve bývaly ženy považovány za babičky, které mají vše za sebou. Právě v Japonsku je toto téma aktuální, protože se tam lidé dožívají nejvyššího věku ve velmi dobré kondici.

Světlovlasá Valerie je tam považována za exotickou a obdivuhodnou. Působí také jako editorka amerických časopisů specializujících se na čtenáře vyššího věku a napsala několik knih o tom, jak zůstat v dobré psychické a fyzické kondici co nejdéle. Kromě toho, že jde o dámu akční a moudrou, také vypadá skvěle a má svůj styl. Takže může být malou či velkou inspirací. 

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Rypáčková
S ní mám společného jen ten věk nad sedmdesát.
Věra Ježková
Že by mě měla inspirovat zrovna tato madam? A vůbec, myslím, že ve svém věku už vím dobře a dost dlouho, co si se sebou počít, abych se cítila a připadala si dobře.
Dagmar Bartušková
Zuzko, to je mi jasné. Komentáře jsme psaly obě najednou. :-)
Zuzana Pivcová
Mně nejde o tu dámu, kterou v životě neuvidím, nýbrž o článek.
Dagmar Bartušková
Šmrncovní žena - ta paní Valerie. A jestli má face-lifting nebo jiné úpravy? Někdo má zase jiný zásah do obličeje-třeba klapačky. No a co? To neřeším. A ONA - ona na to má. Určitě je jí fuk, jestli se líbí někomu z i60. Ona ví, kde je uznávaná, ví své.: -) Ráda bych v jeji společnosti strávila pár chvil-třeba u vínka nebo u kávičky. S ní rozhodně nuda nebude. A o to jde.
Zuzana Pivcová
Paní je upravená a fotka je také upravená. A já tyhle, byť pro mě životně nedůležité, podvůdky, které nám jsou dávány za vzor, nemám ráda.
Blanka Macháčková
Myslím, že Dana Zátopková ji s přehledem strčí do kapsy. Ale nevím, jestli ze mě nemluví závist:).
ivana kosťunová
Vypadá příliš uměle - také se mi nelíbí, její aktivity však obdivuhodné.
Jana Šenbergerová
Tak takhle vypadá mladá stařenka... To mám co dohánět.