Fotoreportáž: Labutě a hřbitov
Foto: autorka

Fotoreportáž: Labutě a hřbitov

7. 11. 2017

Nejprve musím vysvětlit název tohoto článku. Není v tom symbolika, ale prostě jen to, že jsem labutě i hřbitov fotila v jednom dni. Byl to pátek a já jsem šla vyvenčit naše pejsky, abych se trochu provětrala. Potkala jsem sousedku, taky se psem, a tak jsme šli k rybníku. Cestou jsem se dozvěděla, že se na rybníku objevily labutě. Kachniček je tam požehnaně, ale labutě tam byly naposledy loni v únoru. Taky jsem o tom psala. Tentokrát jich je 8. Dvě bílé a šest mladých, které jsou krásně šedobílé. Když jsem se přiblížila, tak na mě jedna bílá se sykotem hned vystartovala. Řekla jsem jí ať je v klidu, že si je chci jen vyfotit, a ona se vrátila do vody. Hádám, že jsou z Habrovického rybníka, nedávno tam byl výlov. Ještě musím podotknout, že se to neobešlo bez pádu, jednoduše jsem uklouzla po bahně a odnesla to zadní část těla. Naštěstí jen zašpiněným oděvem. Holt fotografická vášeň nehledí na podmínky.

No a fotky ze hřbitova jsem k tomu dala proto, že se mi moc líbily podzimní barvy, které tam byly při západu slunce. Byli jsme tam v pátek v podvečer. Je to asi hlavní hřbitov v Ústí a je na Střekově. Jednou jsme měli čas a prošli jsme se tam, je opravdu moc hezký. Ne, že bych se tam chtěla brzy ocitnout.

Doufám, že nikomu nebude vadit tohle spojení. Přeji krásný listopad.

Hodnocení:
(5 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA