Zážitek roku 2017: Registrace na portál i60
Foto: autorka

Zážitek roku 2017: Registrace na portál i60

6. 12. 2017

Aniž bych si chtěla u redakce šplhnout, konstatuji naprosto objektivně, že zážitkem roku 2017 pro mne byla registrace na tento portál. Zaregistrovat se jsem se rozhodla asi dva měsíce poté, co jsem portál prvně objevila. Coby pravověrný introvert jsem se totiž dlouho rozmýšlela, mám-li jít s kůží na trh. Nakonec jsem usoudila, že mi způsob fungování portálu vyhovuje - budu moct zůstat schovaná pěkně doma a přitom komunikovat s jinými lidmi. Budu moct dělat, co mě baví – psát. Na fotografování jsem v té chvíli ani nepomyslela; do té doby jsem fotila pouze na dovolených, výletech a rodinných akcích.

Čím víc jsem portál poznávala, tím víc času mi začal zabírat. Kromě psaní krátkých příběhů ze svého života (neboť vymýšlet si neumím) jsem se vrátila po mnoha letech k psaní básniček – i když už mi to nejde jako zamlada. Objevila jsem radost z hrátek s češtinou. Nechci se vytahovat, ale občas jsem byla překvapena tím, co mě napadlo, co se mi povedlo. Někdy jsem se také divila, co jsem schopna na sebe prozradit. Začala jsem mnohem víc fotografovat; tím jsem se musela naučit i dívat se víc kolem sebe, přestat chodit bez zájmu o své okolí jako dřív. Po několika měsících jsem si dokonce koupila nový foťák. Začala jsem vyhledávat neznámá mí­sta v Praze a jejím okolí­, častěji chodit na výstavy.

Zjistila jsem, že na portále je spousta báječných lidí s různými zájmy. Díky nim jsem se dozvěděla hodně zajímavých věcí, poznávám jiné světy.

Rozhodla jsem se překonat svůj ostych a začít se seznamovat s íčkaři osobně. Na raně stará kolena tak poznávám ještě trochu víc sama sebe. Takže s tou pravověrností to asi nebude tak horké.

Za své aktivity na portále jsem se dočkala i uznání od svého partnera a kamarádek. Je to tak, registrací na i60 se můj život stal o hodně bohatší.

 

Hodnocení:
(5 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zdenka Jírová
Jsem ráda, že se Vám tu líbí, mně se tu také líbí už 4 roky.
Eva Mužíková
Věrko, i já jsem Tě ráda osobně poznala. Snad jsme se neviděly naposledy, hezky se mi s Tebou povídalo, díky.
Věra Ježková
Ještě jednou děkuji. :-)
Hana Rypáčková
Prima, Věro. Jsem ráda, že jsem tě naživo poznala. Není nsf osobní setkání, hned vnímám tvou přítomnost na webu jinak...
Olga Štolbová
Ahoj Věro, to je prima, že se ti tu líbí, já jsem tady spokojená už pět. Po každém setkání, i po tom včerejším, je mi tu ještě líp. *****
Alena Tollarová
Jsem ráda, Věro, že jsi svůj ostych překonala a rozhodla se vyjít si s partou z i60 ven. Doufám, že dnešní posezení U tří prasátek nebylo poslední a že ses veselých seniorek nelekla a příště přijdeš zase. :)
Naděžda Špásová
Věro, přeji vám, ať se vám tu pořád líbí. Taky mi to tu vyhovuje.
Libor Farský
Jen tak dál, Věrko!
Věra Ježková
Děkuji vám za vlídná slova. Zuzko, to byl fofr. Jano, jsem narozena 10. 7. :-)
Zuzana Pivcová
je hezké, že před chvílí jsme ještě spolu mluvily v restauraci při srazu a teď tu čtu Tvé "vyznání". Tak ať se Ti na portálu a s lidmi líbí stále. Jsem ráda, že tu jsi.
Ilona Kolářová
Jsem rada,ze tu pribyl dalsi aktivni clovicek.
Blanka Macháčková
A já, díky tvé přítomnosti na i60 poznávám nefrekventovaná, ale krásná místa Prahy. Děkuji.
Alena Vávrová
Věrko, to je moc fajn - lidé jako Ty jsou solí íčka.
Jana Šenbergerová
Každý další aktivní člen íčka je přínosem i pro ostatní, ať už aktivní či pasivní. Jako Rak vím přesně, o čem píšete, a přeji, ať se tu i nadále cítíte jako "ryba ve vodě".