Pořiďte si elektrokolo. Zde je nabídka určená exkluzivně pro čtenáře portálu i60!
FOTO: ekolo.cz

Pořiďte si elektrokolo. Zde je nabídka určená exkluzivně pro čtenáře portálu i60!

7. 12. 2017

Mnozí z vás jistě sledovali naši akci ekolo Senior Tour, kdy se skupina seniorů vydala z Prahy do Olomouce na elektrokolech. Společnost ekolo.cz, která byla partnerem akce, nyní připravila pro čtenáře portálu i60 exkluzivní vánoční nabídku.

Elektrokola jsou ideální právě pro cyklisty vyššího věku. Proč se trápit v kopci a nechat se předjíždět nějakým třicetiletým "cucákem"? Díky elektrickému pohonu můžete ujet nejen dlouhé vzdálenosti, ale i vyjet strmé kopce, které by vám už mohly dělat potíže. Kdo elektrokolo vyzkoušel, ví, že přináší opravdový požitek z jízdy. S elektrokolem se můžete směle vydat i do náročnějšího terénu se svými vnoučaty, anebo používat kolo jako dopravní prostředek na nákupy ve městě.

Elektrokola AGOGS jsou vyráběna přímo ve společnosti ekolo.cz a je možné je servisovat po celém území České republiky. Elektrokola této značky jsou několikanásobnými vítězi spotřebitelských testů organizovaných německou agenturou ExtraEnergy a prodávají se nejen v Evropě, ale i v USA.

A jaká kola jsou v nabídce?

 agogs-uphill-woman-2016.jpg

AGOGS Uphill Woman

Dámské horské elektrokolo Agogs Uphill eMTB Woman má robustní hliníkový rám typu "trapez" v bílém lakování s grafikou v tónech růžovo-fialové, s nízkou hmotností. Modely Uphill disponují na trhu stále unikátní 48V technologií pohonu, která zaručuje vysoký výkon v terénu.

Uphill MTB Woman nabízí unikátní systém řízení a to díky přesnému torznímu sensoru ve středovém složení, který během jízdy neustále snímá tlak nohou jezdce nezávisle na levou i pravou kliku (pedál). Tím se přesnost dávkování elektrické síly stávající systémy se středovým motorem (např. Bosch nebo Panasonic), avšak se zachováním všech výhod motoru v zadním náboji (bez ztráty energie na převodu, znatelně vyšší účinnost motoru v terénu, žádné problémy s živostností řetězu a přehazovačky).  

Nový - modře podsvícený, vodotěsný, multifunkční displej umožní jezdci vybrat si jednu ze šesti úrovní asistence, stejně tak ukáže detailní informace o rychlosti, ujetých kilometrech, aktuálním výkonu motoru, stavu nabití baterie, atd.. Ovládání displeje je zcela regonomické, bez nutnosti pustit řidítka. Displej má také funkci PIN-lock, která ochrání elektrokolo před zloději. 

Úroveň pomoci a typ terénu mohou ovlivnit dojezd, který je typicky od 60 do 120 kilometrů (použity jsou lithiové cylindrické články značky SONY Hi-Power Konion s kapacitou 430Wh, připadně XL baterie s kapacitou 560Wh). Součástí elektrokola je lehká cestovní rychlo-nabíječka (pouze 58 dkg), se kterou můžete nabít až 50 % kapacity baterie již za méně než 60 minut. Kompletní informace o tomto elektrokole najdete na tomto místě.

Cena tohoto elektrokola je 43 990 Kč, pro čtenáře portálu i60 činí cena 39 590 Kč! Cena platí do 15.12.2018. Objednat elektrokolo můžete v našem shopu zde. Po objednávce se vám ozve obchodník ze společnosti ekolo.cz.

agogs-uphill-tour.jpg

 AGOGS Uphill Tour

Uphill Tour je značkové elektrokolo stojící na pomezí terénního MTB a cestovního trekového e-kola.  V terénu i na silnici je jako doma.  Uphill Tour vyrábí česká firma ekolo.cz již od roku 2011 a toto je již 4. generace tohoto modelu, vylepšená o mnoho nových prvků. Ohromující výkon motoru až 800W jej předurčují ke zdolání každého kopce, ale speciální pláště s hladkým středem a velmi přesný snímač šlapání z něj dělají perfektního společníka pro dlouhé trasy na silnici. 

Pro cestování je Uphill Tour náležitě vybaven - kompletní osvětlení s funkcí automatického svícení, kožená držadla, nosič do 25kg, tác s prevencí spadnutí řetězu, širší pohodlné odpružené sedlo nebo reflexní ABS blatníky.  

Toto elektrokolo je prostě ideální pro dlouhé výlety a cesty "na těžko" ale i pro každodenní jízdu do práce po městě po silnicích plných výmolů (s asistencí zamykatelné odpružené vidlice SR SUNTOUR NEX), nebo i mimo silnice i v těžkém terénu.

Výkon je královský! Zvolená 48V technologie pomůže zvládnout jakýkoliv kopec na Vaší cestě. Můžete vybrat mezi režimem cestovním - s nominálním výkonem 250W a nebo funkcí offroad s výkonem <350W. V offroad módu i 160 kg jezdec na tomto ekole vyjede do 18% stoupání. Kompletní informace o tomto elektrokole najdete na tomto místě.

Cena tohoto elektrokola je 46 990 Kč, pro čtenáře portálu i60 činí cena 42 290 Kč! Cena platí do 15.12.2018. Objednat elektrokolo můžete v našem shopu zde. Po objednávce se vám ozve obchodník ze společnosti ekolo.cz.

 agogs-cityliner-class-1.jpg

 

AGOGS CityLiner Class

Nízko-nástupové elektrokolo pro ženy i muže AGOGS CityLiner "Class", představuje nekompromisní kvalitu, výkon a design. Stále však za velmi atraktivní cenu ve srovnání s konkurenčními značkami elektrických kol v této třídě. 

CityLiner Class je  stvořen pro vzpřímenou jízdu po městě, ale díky uzamykatelné vidlici RST Neon s nastavitelným přepětím pružiny a plynule nastavitelným odpružením sedlovky je dobře použitelné i na výlety po horších cestách jako trekingové elektrokolo.  

Nová konstrukce robustního hliníkového rámu se zesílenými nosnými částmi a inovovaný elektromotor se špičkovým výkonem 500W umožnil zvýšit reálnou nosnost elektrokola až na 125 kg při zachování průměrného reálného dojezdu s nejvyšší asistencí 65 km (maximální dojezd s nižší volbou asistence v mírně zvlněném terénu je okolo 100 km). 

Baterie modelu Class je tvořena Lithium-ion články Panasonic s kapacitou 400Wh (11Ah) nebo až 600Wh (16Ah), které se vyznačují vysokým výkonem v zátěži a obdivuhodnou životností, která činí přibližně 25 tisíc ujetých kilometrů. Kompletní informace o tomto elektrokole najdete na tomto místě.

Cena tohoto elektrokola je 36 990 Kč, pro čtenáře portálu i60 činí cena 35 140 Kč! Cena platí do 15.12.2018. Objednat elektrokolo můžete v našem shopu zde. Po objednávce se vám ozve obchodník ze společnosti ekolo.cz.

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(3 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Helenka Červenka
Lízink? To bych se ale ulízala k smrti :-)
ivana kosťunová
Možná by nám ho prodali na leasing ?
Libor Farský
Pochopil jsem to tak, že zkušební jízda je možná jen v Praze a stejně tak i servis, včetně garancí. To je podnikatelská chyba, měli si k tomu nasmlouvat firmy aspoň v krajských městech. Který senior pojede stovky km vyzkoušet si projíždku na kole - s rizikem, že zbytečně.
Věra Halátová
Chápu, že redakce žije z reklam. Připomínám diskuse o tom, jak jsou starobní důchodci - čím starší tím chudobnější. A vy mi tady nabízíte kolo za cca 45 tisíc! To je od vás skutečně hezké.
Jarmila Komberec Jakubcová
El. kolo má svoje výhody i nevýhody. Hlavně je těžké. Jezdila jsem na něm několikrát - půjčuje mi ho syn - dávám ale přednost svému vylehčenému báječnému kolu. S ním dojedu kam chci a hlavně nemusím se bát, že mi bude ukradeno. A pokud budu chtít mohu si nechat sadu el.namontovat.
Josef Borecký
A že už jsem se o těch kolech tak rozepsal. Jsem z rodiny, kde se na kolech jezdilo a jezdí velmi. A můj druhý bratranec o 7 let starší, který má navíc značné zdr. problémy na elektrokole předloni dojel do Švédska ( zpět už letadlem) A letos do Barcelony ! Zpátky přemluvil nějakou cestovku a rozebráné kolo dal do autobusu. Je to velký dobrodruh taky létal na kdečem od rogala přes padák až k ultralightu . Na ty dlouhé jízdy na kole používá dvě baterie do kola.
Josef Borecký
Můj bratranec o šest let starší ještě před rokem nechtěl o elektro kole ani slyšet . Potom si jeho přítelkyně koupila dámské elektro kolo a jeho přestalo bavit, jak mu neustále ujíždí, tak si nechal vmontovat do svého kola sadu elektro což ho stálo kolem 12ti tis. To je tedy taky řešení. Zvykl si na to rychle :)
Josef Borecký
To riziko, že vám kolo ukradnou tímto značně stoupne. Mám teď čerstvou zkušenost v toto týdnu mi ukradli už asi osmé kolo. Lanový zámek nebyl pro ně problém našel jsem z něho jen kus bužírky (Už mám problémy spočítat kolikáté to bylo) už při třetím jsem přestal si je kupovat v krámě a kupuju jen z druhé ruky nebo na blešáku, kam se právě chystám. Toto co mi zmizelo dámské znaćky Herkules jsem měl ve velké oblibě s přehazovačkou v zadním náboji, kde se dá brzdit šlapkami mi vyhovuje pro bežné ježdění na nákup a okolokomína . Že je dámské, se mužské ješitnosti nikterak nedotýká. Dobře se nasedá a to na doma rozhoduje.
Josef Borecký
Taky si ještě počkám i když ta kola Apache v akci se středovým motorem jsou zajímavá a tam jsou slevy přes 10 tis. Řešení s motorem u středu je podle mě lepší než u motoru v kole .
Jan Raška
Elektrokola kupují hlavně senioři, právě pro ně je kolo s elektrickým pohonem ideální. Nemusí se tak namáhat, a přitom stále mohou jako za mlada poznávat krásy Česka. Anebo si na vesnici zajet na nákup. Samozřejmě, že jsou méně majetní senioři (stejně jako třeba mladé rodiny), pro které je to hodně peněz. Ale pak jsou tací, kteří si za dlouhou dobu v zaměstnání nějakou korunu našetřili a nyní si mohou dopřát třeba exotickou dovolenou nebo právě elektrokolo. Elektrokola AGOGS jsme sami vyzkoušeli, je to kvalitní česká výroba. Toliko ke komentářům níže.
Alena Tollarová
Dostaneme přece přidáno ...
Jarka Prokopová
Když mi budou kolíčko 5 let rezervovat, tak si ho snad (pokud na něj našetřím) k 75. narozkám koupím. Zatím si to budu šněrovat na svém horáčku, kopec nekopec. Letos jsme spolu zvládly něco přes dva a půl tis. km a bylo nám spolu dobře.
Hana Rypáčková
Není to sleva pro íčkaře? A mladých v pracovním procesu tu je dost .Já taky budu šlapat a do kopce prostě pešo kolo vytlačím...
Marta Novotná
Speciální sleva pro důchodce ??? Pro portál i60??? Jen aby to nebyla jen reklama pro zviditelnění výrobce. Kolik seniorů z tohoto portálu si může toto elektrokolo dovolit právě teď před vánoci a nejen před vánoci. Došla mi slova...
Elena Valeriánová
Děvčata, máte pravdu. Ale podívejte se na to z druhé strany. Protože nebudete půl roku jíst, budete lehoučká jako pírko a víte kam všude vás to kolo doveze? Toužím po elektrokolu, ale počkám si až vyhraju v Babišovce, do té doby se pořádně opřu do pedálů. A nebo si seženu něco levnějšího :-) bez slevy pro seniory.
Jarmila Fialová
Ale je to extra sleva pro seniory :)
Hana Práglová
Pro jakou skupinu seniorů tato kola jsou??To je pűlroční dūchod!!
Elena Valeriánová
Zrovna o koupi elektrokol uvažujeme, ale dát za ně takové hříšné peníze nemíníme. To asi zrovna nebude pro peněženky českých důchodců. A krást se mi na stará kolena nechce.
Jarmila Fialová
A ještě pokaždé nosit do třetího patra,abych neměla strach,že mi ho ze sklepa ukradnou.
Jarmila Fialová
40 tisíc za kolo,to bych musela začít krást