Zamyšlení
FOTO: autorka

Zamyšlení

31. 12. 2017

Předvánoční i vánoční doba mě letos tak zaměstnala, že teprve teď si v klidu můžu sednout a zapřemýšlet. Dělám to vždycky na konci roku, tak proč se o to nepodělit.

Letošní rok byl ve znamení čísla jedna, které vyjadřuje ctižádostivost, bojovnost, vůdcovství a neschopnost spolupráce. Taky to tak ve světě vypadalo. Nebylo dne, aby k nám nedorazily zprávy o nespravedlivém umírání. A jaký byl život tady, kolem nás, o tom si musí každý sám popřemýšlet.

Nový rok 2018 se dostává pod číslo dvě. Jeho charakteristika je velice příznivá. Je to číslo laskavosti, soucitu, snášenlivosti a intuice. Pochopení pro druhého.

Tak všem přeju, aby příští rok proběhl v tomto duchu. Ve světě, v naší malé kotlině, v každém městě, domě i srdci.  

 

Hodnocení:
(5 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Drahomíra Stínilová
Díky za komentáře a ještě jednou zdraví a krásný život v tomhle roce všem.
Naděžda Špásová
Drahuško, trochu se obávám, že svět moc nebude brát ohled, že rok 2018 má být snášenlivý a soucitný. Můžeme se o to pokusit alespoň mezi sebou. :-)
Věra Lišková
Ještě na konci roku 8, ta bývá pro náš stát náchylná ke změnám. Doufejme, že k lepšímu a čeká nás úspěšný rok, jak si všichni přejeme.
Eva Mužíková
Budu této charakteristice ráda věřit. Té snášenlivosti by bylo i zde na íčku občas trochu třeba.
Věra Ježková
Hezké. Také se vždy zamýšlím nad uplynulým rokem. Děkuji za přání a přeji vám totéž. Připojuji ale přání zdraví. Protože to je nejdůležitější.
Zuzana Pivcová
Numerologie je pro mě zajímavá a osobně v rodině to u nás odpovídá skutečnosti. Celosvětově nemám zkušenost, ale budu za tu dvojku ráda a snad k ní podle svých schopností přispěji. Díky.