ANKETA: Koho byste nejraději viděli na Hradě?
Ilustrační foto: pixabay.com

ANKETA: Koho byste nejraději viděli na Hradě?

5. 1. 2018

Ačkoliv si zakládáme na tom, že jsme médiem apolitickým a nevytváříme na tomto portále politické zpravodajství, vidíme z reakcí na chatu a v rubrice Líbí/Nelíbí, že vás téma prezidentských voleb velmi zajímá. Proto jsme připravili čtenářskou anketu, ve které se vás ptáme, kterého z kandidátů na prezidenta budete volit. Výsledky ankety zveřejníme 3 dny před prezidentskými volbami, jejichž první kolo se uskuteční ve dnech 12. a 13. ledna.

Hlasování je anonymní, tedy nikdo ze čtenářů ani z redakce nevidí, jak kdo hlasoval. Ankety se však mohou zúčastnit pouze registrovaní čtenáři a z jedné I.P. adresy je možné hlasovat jen jednou.

Pokud budete mít zájem vyjádřít se k volbám prezidenta více (například uvést, proč je váš kandidát podle vás nejvhodnější, anebo který z kandidátů se vám nezamlouvá a proč), můžete tak učinit na chatu Politika.

V případě, že se ankety zúčastní dostatečný počet čtenářů, připravíme z jejich výsledků tiskovou zprávu pro další média na téma "Koho budou volit čeští senioři".

Už víte, který z kandidátů se vám nejvíce zamlouvá?

Můžete hlasovat na tomto místě: Volim prezidenta.

 

Autor: Redakce i60
Hodnocení:
(4.7 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.