Procházky zimní Prahou

Procházky zimní Prahou

6. 1. 2012

Teplé oblečení, do kapsy něco pro zahřátí a můžete i v zimě objevovat známé i méně známé krásy Prahy a blízkého okolí. Komentované procházky i prohlídky jinak nepřístupných zajímavých míst jsou určeny všem věkovým kategoriím. Vlastivědný program organizuje Pražská informační služba.

V lednu se procházky vydávají do nejrůznějších pražských zákoutí. Zamíří například do Dejvic, konkrétně do bývalého hotelu Internacional (Crown Plaza) nebo do Skleněného paláce. Naplánovány jsou ale také třeba toulky po Kavčích horách, Vyšehradě, ve Strašnicích a samozřejmě i v samém centru města (Národní divadlo, Clam-Gallasův palác, kostel sv. Tomáše aj.). Neměla by Vám také uniknout výprava po starých a zaniklých hospodách, zábavních podnicích a hotelech v okolí Jungmannova náměstí, tříd Na Poříčí a Na Příkopech a v ulici Hybernská. Na leden jsou připraveny i dvě zajímavé přednášky v centru PIS na Arbesově náměstí v Praze 5.

Vycházky se konají vždy, sejde-li se nejméně 6 účastníků. Maximální počet je 70 účastníků ve skupině (není-li v programu uvedeno jinak nebo neurčí-li průvodce jinak).

Více informací včetně programu a podrobného popisu akcí naleznete na stránkách PIS zde.

Plné vstupné činí 100 Kč, snížená cena je 70 Kč. Při on-line nákupu lze získat i další zajímavé cenové výhody.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.