Pravá zima je konečně tady. Fotosoutěž Obrázky zimy může začít
Ilustrační foto: Vladimír Číp

Pravá zima je konečně tady. Fotosoutěž Obrázky zimy může začít

21. 1. 2018

Českou republiku konečně přikryla sněhová peřina. Začala skutečná zima, a tak může odstartovat i naši tradiční fotosoutěž "Obrázky zimy". Čtenáři, kteří jsou zaregistrováni na portále i60 delší dobu, už vědí, že nejlepší snímky z této soutěže budou umístěny do nástěnného kalendáře, který připravujeme vždy na konci roku

V průběhu celého roku tedy bude probíhat fotosoutěž, kde budou moci soutěžící vkládat své vlastní fotografie, nejdříve zimní a poté snímky jara, léta a podzimu. Všem, kteří se do soutěže zapojí, doporučujeme, aby si nejdříve řádně přečetli pravidla soutěže. Vždy se totiž stávalo, že mnoho soutěžících pravidla porušilo.

A o co se bude v soutěži "Obrázky zimy" hrát? Budou to praktické šroubováky s ocelovými hlavami Westige Urban Screwdriver. Získá je šest soutěžících - tři nejlepší snímky určí redakce, o dalších třech pak rozhodnou sami čtenáři.

Zde jsou pravidla soutěže

Fotosoutěže "Obrázky zimy" se mohou zúčastnit všichni registrovaní čtenáři magazínu i60 (registrovat se můžete zde). Každý soutěžící může do soutěže vložit celkem tři snímky o velikosti 0,5 - 2 MB, a to prostřednictvím formuláře v sekci Soutěže. Podmínkou soutěže je vkládání výhradně autorských fotografií pořízených v průběhu letošní zimy, tedy od 21.12.2017! (Upozorňujeme, že fotografie stažené z internetu či snímky z minulých let budou ze soutěže vyřazeny). Ke každému snímku musí být uveden titulek a krátký popisek, kdy a kde byl snímek pořízen.

Všichni čtenáři budou moci kliknutím na palec vyjádřit, která z fotografií se jim líbí (k dispozici budou mít 20 hlasů, které budou moci rozdat libovolně vybraným snímkům, na jeden snímek bude možné dát maximálně 5 hlasů), pro výběr vítěze však nebude mít toto hodnocení vliv.

Soutěž bude trvat od 21.1. do 16. března 2018, a to 12. 00 hod. Redakce vybere 3 vítězné fotografie, které oznámí v neděli 18. března ve večerních hodinách. Do 20. března pak o dalších třech vítězích rozhodnou čtenáři portálu i60.

Co můžete fotit? Samozřejmě se nabízí nejvíce zimní krajina, ale mohou to být i zimní radovánky rodiny či reportážní snímky. Redakce bude posuzovat jak originalitu snímků, tak technické provedení. Přejeme všem krásné fotografické úlovky!

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Vladimír Číp
Stačí nepatrná chybička v datu,a jsem diskvalifikován,proto prosím také o přesnou definici.
Jan Raška
Zima začala 21.12.2017, tedy od tohoto data (včetně) mohou být soutěžní snímky.
Alena Tollarová
Prosím o upřesnění. Letošní zima začala letos 1. ledna? Nebo už 21. prosince 2017?
Marie Doušová
Poslala jsem snímek , který jsem vyfotila z okna našeho obýváku telefonem. Vím ,že se nemohu porovnávat s fotkami z fotoaparátu skoro profesionálů. Ale musím se přiznat , že mě tak potěšil ten obraz zasněžené zahrádky , že jsem si řekla ,že třeba taky někoho potěší.