Ester Ledecká má druhé olympijské zlato!
Ilustrační foto: ingimage.com

Ester Ledecká má druhé olympijské zlato!

24. 2. 2018

Ester Ledecká se zapisuje zlatým písmem do dějin olympijského sportu. Jako první žena na světě zvítězila na jedněch hrách ve dvou zimních sportech - v alpském lyžování a snowrboardingu. Nádhera!

Teprve dvaadvacetiletá česká lyžařka po šokujícím triumfu v lyžařském super-G přidala na hrách v Pchjongčchangu i druhou zlatou medaili. Ve své královské disciplíně  - paralelním slalomu na snowboardu - nenašla soupeřku. Všechny jízdy - kvalifikaci, čtvrtfinále, semifinále i finále zvládla dokonale a suverénně si dojela pro další olympijské vítězství.

Ester Ledecká naplnila očekávání nejen svého týmu, české olympijské výpravy, ale také všech českých fanoušků. Ti všichni se ještě určitě dočkají mnoha úspěchů sportovní obojživelnice v dalších sezónách.

Gratulujeme Ester Ledecké k obrovskému úspěchu a za krásnou reprezentaci České republiky. Díky, Ester!

Poslední den tipovačky!

Na Ester Ledeckou si "vsadila" také většina soutěžících v olympijské tipovačce portálu i60. Na otázku, zda Ester získá zlato, drtivá většina soutěžících odpověděla správně - ANO!

V průběžném pořadí tipovačky si tak udržuje na čele už několik dní náskok paní Irena Drob, ovšem rozhodvovat se bude až zítra poté, co se budou započítávat tipy z úvodu tipovačky, kdy byly vypsány desetibodové tipy na počet medailí.

POZOR - upozorňujeme všechny soutěžící, že jejich tipy na země s největším počtem medailí (a zlatých medailí) budeme po poslední olypijské disciplíně upravovat. Aby náš program mohl zapsat body, musíme názvy jednotlivých zemí změnit na čísla. Tedy u těch soutěžících, kteří správně tipovali zemi, jež získá nejvíce medailí, vepíšeme v programu místo názvu číslo 1. Proto se nelekejte, že váš slovní tip zmizel.

Zítra se tedy rozhodne, kteří soutěžící získají čepice Raškovky, kterou má i zlatá Ester Ledecká na úvodní fotografii.

Sportu zdar!

 

 

 

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(4.9 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Potůčková
Obrovská gratulace a přeji další a další velké úspěchy Ester !
Marie Ženatová
Moc a moc ze srdce blahopřeji...
Marie Seitlová
Je úžasná, gratuluji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Miluše Hasenohrlová
Velká gratulace.Jen tak dál, Ester.
Alena Várošová
Chyba se vlodila,špatně jsem odhadla a ˇklikla jsem 4****,patří ji nejméně milion hvězdiček,co jsou a nebi.Mrzí mě to,už se stalo.
Alena Várošová
Mžeme být na ni hrdi,že máme dvojnásobnou zlatou vítězku,že reprezentovala tak naši krásnou Českou republiku.Tréninky a její talent je zaslouženým úspěchem Gratuluji Ester!!
Marie Doušová
Moc ji blahopřeji ,udělala nám velkou radost!
Jaroslava Handlová
Famózní, Ester gratuluji! Redakci děkuji za pěkně připravenou tipovačku - to by si zasloužilo také zlatou medaili!
Libor Farský
Úsměvy těchto krásných dívek jsou tak nakažlivé, blahopřeji, mám obrovskou radost !!!
Soňa Prachfeldová
Úžasné, gratuluji !
Hana Rypáčková
Paráda, moc jí to přeji a jejím rodičům...
Jana Šenbergerová
Nejenže špatně tipuji, ještě to hodím na někoho jiného. Tímto se panu Kopřivovi kajícně omlouvám. On tipoval správně. :-)
Pavel Kopřiva
Mám radost, že získala body, o které já při neuváženém tipování přišla. Je krásnou ukázkou toho, jak se může rozvinout talent, který dostane šanci.
Dana Kolářová
Velké poděkování za medaile i za radost pro fanoušky!
Dana Puchalská
Neuvěřitelné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Paráda.
Zuzana Pivcová
Je to naprostá senzace. Má můj obdiv.
Věra Ježková
Je úžasná. Máme radost a moc jí blahopřejeme. :-)